O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Henry i Eto'o nie są na pewno muzułmanami, to tak odnośnie tego co napisał Etoo9

0

a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!

0

nareszcie Barca liderem!

0

wczoraj rozwalił mnie ten tekst Iwańskiego że Guardiola jest rok starszy od wisły kraków :* ale chociaż się poprawił potem

0

sprawdzałam i Guardiola nie grał w tym meczu z Wisłą co wygrali.

Zobacz wszystkie

0

a ja uważam że Valdes powinien zostać bo jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie a te kiksy zdarzają mu się na szczęście tylko od czasu do czasu. i radzę zastanowić się niektórym ile Valdes zrobił dla Barcy bo dość szybko zapominają o tym. VeB!

0

wczoraj rozwalił mnie ten tekst Iwańskiego że Guardiola jest rok starszy od wisły kraków :* ale chociaż się poprawił potem

0

nareszcie Barca liderem!

0

sprawdzałam i Guardiola nie grał w tym meczu z Wisłą co wygrali.

0

Henry i Eto'o nie są na pewno muzułmanami, to tak odnośnie tego co napisał Etoo9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?