katalonia74
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Sól
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo,Aleix,Mascherano,Bartra,Adriano,Arba,Busquets,Rakitic,Neymar,Suarez,Messi
8
I to są święte słowa.Ronaldo jest tylko jeden.Luis Nazario Da Lima
1
No i kamień z serca.Pierwsze mądre słowa "zarządu"
0
Dobry skład.Typuje 3-1
0
Trzymaj się Eric.Wszyscy jesteśmy z Tobą.Anims Abidal
0
Baju,baju będziesz w raju
0
A co z ligą typerów
0
A w telewizji oprócz N gdzieś leci
0
Damy damy rade
0
dlaczego nie mam żadnych spotkań
0
To będzie jego sezon
0
To będzie jego sezon
0
To będzie jego sezon
0
halo na Cyfrze leci na kanale 318
0
a propos meczu gdzie będzie można go obejrzeć oprócz N-ki
0
Z Xerez gramy awansem bo wyjeżdżamy do Abu Dabi po puchar mistrzów świata
0
Visca el Barca.
Lakers ist the best
0
On i ten jego Mourinho są gówno warci
0
A mi się podoba Agbonlahor z Aston Vilii
0
titi w życiu nie
0
ta taktyka im nic nie da zaaplikujemy im ze 3 gole i po sprawie
0
ma chłop łeb na karku.wie co mówi
0
w 4 kolejkach 11 punktów i po kłopocie
0
a ja myślę o poczwórnej.Dorzucimy jeszcze klubowe mistrzostwo świata
0
wszystkiego naj i potrójnej korony
0
czy będzie jakaś inna transmisja
0
na każdego przychodzi czas ale Bobiego troche szkoda