kataloniduma
Dołączył/a: maj 2011
powiatowe
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wisi mi zdanie Balotelliego, co to za autorytet ?:D
0
Ronaldo, Figo Saviola- Real cholernie lubi naszych piłkarzy, niemal jak Arsen Wenger młodzieniaszków. Niech szukają gdzie indziej...
0
Adriano technicznie trochę odstaje od naszych wychowanków, ale wnosi sporo do ofensywy, będąc też niezłym w destrukcji, jak dla mnie powinien zostać.
0
Niepotrzebnie robimy takie zamieszanie, choć ułaskawienie Mou po takim występku to po prostu skandal- kara powinna być wydłużona, a nie ściągnięta... Niestety takie psioczenie jest w stylu Realu więc mam nadzieje, że damy sobie z tym spokój i zaczniemy przygotowania do skopania im dup w GD.
0
Ale na stronie śmietankowych ich boli, że to Anders został graczem turnieju :D W tym roku nikt znacząco nie odskoczył od reszty, gdyby to był Pirlo czy Casijas też bym to zaakceptował. Gratulacje Anders !
0
Nawet w Miami na terenie luksusowego hotelu Paparazzi go namierzą... Fajnie, że odpocznie od sportu, ale od kamer niestety nie da rady.
0
0
Stronka Realu specjalizuje się oskarżającymi newsami, ale tutaj takie coś niepotrzebne... Pewnie sponsorzy płacą patrząc na liczbę wyświetleń i komentarzy, ale jak dla mnie słaba próba wzbudzenia sensacji. Cieszy jedynie, że żenujące komentarze stanowią niszę. Nie ma się o co spinać przy tak "niezbitych dowodach" moim zdaniem oskarżenia co najmniej śmieszne.
0
Pieńsk, a czy ja jestem jego osobistym trenerem? Jako szybki skrzydłowy powinien potrafić minąć przeciwnika nie robiąc przy tym 20 niepotrzebnych zwodów, powinien popracować nad psychą, bo w większych meczach się pali, powinien mieć na uwadze dobro drużyny, a nie zrobienie jak największego show( po bramce na 3:2 dla Portugalii nie wyglądał jakby to jego drużyna strzeliła bramkę, bo wiedział że sam zagrał padakę).
0
Ronaldo wykazuje tzw. przerost formy nad treścią. Umie ładnie pomachać nogami nad piłką (nawet 15 razy, ale najlepiej jak rywal stoi daleko), odgrywa plecami, piętkami i czym tylko się da, ale pojedyncze sztuczki wyćwiczone w przydomowym ogródku nie zrobią z niego lepszego piłkarza...
0
Szacunek dla Benzemy. Kiedyś najbardziej szanowanym graczem Madrytu był Raul, teraz Casijas, a po jego odejściu stanie się nim najprawdopodobniej Karim.
0
Mourinhio to burak jakich mało, ale Xavi jako jeden z "głównych" piłkarzy Barcy mógłby dać sobie na wstrzymanie z zaczepkami odnośnie Realu i Mou.
0
Ahh te utarte schematy... Kto by nie pisało, że umarł to wszyscy w wielkim żalu, w olbrzymim szoku i totalnie załamani. Odszedł człowiek i nie ma co z tego drwić, ale umrze dzisiaj tez pare tysięcy innych ludzi, dobrodusznych, bądź bandziorów, sportowców, dzieci itp. i ja nie mam zamiaru stawiać tutaj jakichś internetowych zniczy bądź udawać, że ta informacja zmieni jakoś moje życie.
0
Na chwilę obecna nasz jedyny lewy obrońca, a do tego radzący sobie całkiem nieźle. Makarony te 8 melonów mogą sobie wsadzić... w buty.
0
Prędzej spodziewałbym się takich słów z ust Pepe niż Pele. Dobrze, że nie zapytali czy on jest lepszy od Messiego, bo skończyłoby się jak zwykle :D
0
HubiMator
To pójdź na swoją stronkę i tam poczytaj komentarze pod newsami związanymi z Barceloną-tam "miernota" wychodzi z 90% komentarzy...
0
Wiedzą to wszyscy oprócz Madritistas, ale to nie nasz problem ;)
0
Już widzę jak po wyjazdowych zwycięstwach kibice innych drużyn "kupują" produkty Barcelony ;) W Polsce takie coś nie przeszłoby na pewno, ale inicjatywa całkiem ciekawa.
0
W ważnych sprawach trzeba pozostać ponad podziałami. Mam tylko nadzieje, że nie zacznie się tu stawianie internetowych zniczy, bo zawsze drażni mnie tego typu komentowanie.
0
Fajnie, ale tak na prawdę prawie każda z tych bramek mogła wygrać-sprawa gustu.
0
W czym lepszy w nakładaniu żelu czy w malowaniu paznokci? Drugi Pele nam wyrasta... Powiedz Krysia co ci śpiewają kibice na większości stadionów :D
0
"Nie będę teraz niszczyć swojego wizerunku", stwierdził."
To jest jeszcze co niszczyć?...
0
A kogo to City nie chce?...
0
Barcelona to nie Real, że na wszystkim musi zarobić, ja wierzę że zostanie.
0
Świetnie. Nawet ciężko mi wymyślić argument na "nie" dla tego transferu. Szkoda jedynie Valencii którą lubię, a ona jak zwykle pozbędzie się swoich najlepszych graczy...
0
Okienko transferowe rusza to trzeba dać o sobie znać ;) Drenthe tak się oburzył tymi wyzwiskami, że przypomniało mu się o nich 2 lata po fakcie...
0
Ładny popis strzelecki Leo, szkoda tej sytuacji na 5:0.
0
macie dobrego linka?
0
Ostre, ale poniekąd prawdziwe. Odkąd Mourinhio zaczął wędrówkę po Europie, nie buduje zespołów od fundamentów, szkoląc młodzież czy wyciągając wychowanków (zna ktoś piłkarza, który został wypromowany przez Mou lub chociaż namaszczony). On buduje swoje zespoły kupując piłkarzy kompletnych, nieraz zbliżających się do końca kariery. Jest całkowitą odwrotnością Pepa, który kształtuje wielu młodych chłopaków, ale u nas trenerem teraz będzie Tito, ciekawe co na to pan Luis Álvaro...
0
Mi też Laporta pasował lepiej, ale tacy ludzie jak Rosell też są potrzebni. Laporta wyciągnął klub na prostą, on dał szanse Guardioli za co wielu wieszało na nim psy, ogołnie moim zdaniem lepiej pracował nad całą "otoczką" medialną i co najważniejsze nie sprzedał miejsca na koszulkach podtrzymując tradycję Més que un club. Rosell przejął jego spuściznę i choć w wielu aspektach jest po prostu gorszy to potrafi on wyciągnąć kasę na wszystkim, a teraz taka osoba jest nam potrzebna. Piłkarsko Barcelona wyszła na szczyt, ale długi też trzeba spłacić, żeby kiedyś nie obudzić się z ręką w nocniku. Gdy Rosell zapewni nam odpowiednie obroty finansowe (w zasadzie chyba dlatego został przyjęty) znowu będzie potrzeba kogoś z pasją, a Laporta mi do tej wizji pasuje świetnie.
Pozdro