O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Cieżko stwierdzić biorąc pod uwagę wszystkich, którzy broni barw Barcy
  • Ulubione zespoły głupie pytanie
  • Barcelonie kibicuję od 1994 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 219
  • Polecenia 47

Komentarze

0

a może tak Dybala?

3

Pamiętam czasy kiedy gdy chciało się obejrzeć mecz to trzeba było poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiedniego linku. Link był do transmisji from China :D Jakość była taka, że w ciągu jednej połowy była szansa zobaczyć 3-4 akcje w całości, a pozostała część to było permanentne zawieszenie się obrazu... Szansą było jeszcze słuchanie komentatorów, bo dźwięku nie przycinało... Jednakże jako, że link pochodził z Państwa Środka to komentatorzy nawijali tylko w takim języku :D Po 1/2 sezonu rozumiałem tylko i wyłącznie kiedy pada bramka, ale nie wiedziałem dla kogo więc musiałem weryfikować z relacją pisaną :) Takie były czasy :) A już nie wspomnę o takich gdzie jedynym źródłem informacji o wynikach i transferach były gazety sportowe :) Obecnie nie jest aż tak źle ;)

0

Icardi nie przejedzie, bo nie będzie na to zgody Messiego. Radja nie przejdzie, bo ma zbyt "kontrowersyjny" wygląd.

7

Nie dziwi mnie to w ogóle!
Jeżeli Barca będzie mistrzem przed GD, to na mecz z białymi puściłbym cały skład Barcy B

0

ani za eksperta, ani za wróżbitę się nie uważam, ale przez te 21 lat od kiedy kibicuje temu klubowi widziałem już wielu różnych trenerów. Lepszych, gorszych etc. Jak dla mnie nie będzie to dobry trener dla Barcy i mam prawo mieć takie zdanie. Tak samo jak każdy człowiek ma prawo mieć swoje zdanie :D Wolność słowa i przekonań póki co jeszcze funkcjonuje w tym kraju :D aha i wypowiadanie swojego zdania wcale nie wiąże się to z bycie ekspertem czy wróżbita :)

Zobacz wszystkie

7

Nie dziwi mnie to w ogóle!
Jeżeli Barca będzie mistrzem przed GD, to na mecz z białymi puściłbym cały skład Barcy B

5

Pewnie zostanę zbesztany przez wielkich znawców z tej strony, ale skoro jest wolność słowa to teraz z niej skorzystam.
Od dłuższego czasu miałem dylemat jakie stanowisko obrać patrząc na to co się dzieje w La Liga. A dlaczego ? Bo po głowie chodziło mi to co się wydarzy po tym jak jakbyś wygrali ligę... Według mnie wczorajszy przegrywający ligę remis może się dla nas okazać najlepszym możliwym rozwiązaniem. I teraz czekam na znawców, którzy zaczną oceniać mnie i moją sympatie do Barcy po tym co napisałem. Jestem człowiekiem patrzącym w przyszłość i nie mam klapek na oczach, które ograniczają moje pole widzenia. I dlatego uważam, że ta porażka może przynieść wiecej plusów niż zwyciestowo. Why ? Nasze ewentualne zwycistwo nie pociągnełoby za sobą żadnych zmian! Totalnie żadnych! Szanowy Pan Zubi powiedziałby pewnie " wygraliśmi ligę mimo tylu przeciwności losu, więc nie potrzebna jest rewolucja tylko ewenualne małe zmiany". I to bym nam dało zwycięstwo. Nic, zero, żadnej reakcji... Inaczej bym do tego podchodził gdyby nam jeden czy dwa mecze nie wyszły. Ale ogólnie sezon mieliśmy tragiczny.
Skoro kilka szklanek zimnej wody nikogo nie obudziło, to może taki kubeł jakim jest zero trofeów i tragiczna gra pociągnie za sobą konkretne działania!! Czyli transfery, trener z cojones wielkimi jak Burj Dubai, rozpisanie nowych wyborów etc. itp. itd. Przeżywałem już gorsze chwile jako kibic Barcy, więc przetrwam i tą, licząc że rozpocznie ona pewną rewolucję, która jest niezbędna!!

5

Jak jeszcze Laporta był prezydentem to na jednej ze swoich konferencji powiedział ( nie jestem już w stanie przytoczyć słowa w słowo ale...), że "nie jest sztuką znalezienie sponsora na koszulkę takiego klubu jak Barca, sztuką jest tak zarządzac klubem aby ta reklama nie była potrzebna". Nie jestem pewien czy obecnie lepiej stoimy finansowo jak za czasów Joana. Same wałki ostatnio wychodzą i to za ogromną kase...Rosell chciał przybić kiepską sytuacje finansową klubu Laporcie, ale - jak się ostatnio okazało - mu się to nie udało.

5

Jak dobrze, że są jeszcze ludzie, który potrafią przedstawić swoje zdanie i jeszcze je uargumentować! Zgadzam się z Tobą w 100%! To prawda, że Laporta nie jest czysty jak łza, ale prawdą jest również, że za czasów Laporty Barca była dużo czystsza niż teraz! Niestety - dla mnie - większość socios powiązała Bartka z sukcesami zawodników i trenerów! Wystarczy popatrzeć na działania Bartomeu, a wcześniej Rosella. Gdzie jest ich cegiełka do sukcesu ? Niestety to oni przyciągali czarne chmury nad klub. Takie szybkie przykłady. Transfer Neya, zakaz od FIFA i odejście kilku osób ( nie ma sensu rzucać nazwiskami). Wielu użytkowników na tej stronie pisze o tym, że teraz bez sponsora na koszulce nie da się utrzymać na TOPie. No nie da się, ale druga strona medalu jest taka, że opchnięcie miejsca na koszulce takiego klubu z taką historią, za takie pieniądze to po prostu śmiech na sali. Razem z przyjściem sponsora odeszliśmy -bezpowrotnie- od pewnej tradycji i części historii. Jeżeli sprzedawać miejsce, które było nietykalne przez ponad 100(!!!!!!) lat to już za jakieś sensowne pieniądze i sensownej firmie, organizacji etc. Po nadrukowaniu na pierwszej koszulce loga Qatar Foundation już nie będzie można powiedzieć, że nigdy nie mieliśmy sponsora. Miejsce na klatce piersiowej takiego klubu powinno być warte dużo więcej. Duuuużo więcej!! Mógłbym się rozpisywać o następnych powodach dla których - według mnie - socios powinni wybrać innego kandydata, ale każdy kto posiada swoisty bagaż w kibicowaniu Barcie zna te sprawy bardzo dobrze.
PS. A za złamanie statutu klubu w kwestii strojów domowych to po 1. Bartomeu nie okazał szacunku założycielom tego klubu
po
2. Za klepnięcie tego pomysłu powinien dostać gołą dupą w PYSK!!!
PS. 2 Nie zdziwcie się jak za kilka lat wyjdzie, że przy ustawianiu Mundialu w Qatarze swoje paluszki maczał Pan S. Rosell!!!

3

Za to, że pobił rekord z 1966 roku w ilości straconych piłek(52!) ? Aaaa pewnie za to strzelił bramke hehehe dostał taka piłkę, że jakby nie strzelił tej bramki to powinien właśnie lądować w Madrycie... Gość grał tragicznie... On i Higuain powinni dostać tytuł MUP tego meczu... Swoją drogą hahah z tą cena (50mln) za Higuaina to komuś z Napoli o jedno zero za dużo się wpisało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?