O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 0

Komentarze

0

piękny, historyczny mecz ! Oglądając nie mogłam oderwać wzroku od telewizora, to było coś przepięknego.. Cieszę się, że żyję w czasach takiej a nie innej Barcelony.

0

Też jestem za tym aby to jednak Mascherano zagrał w podstawowej '11'. Jest on bardziej doświadczony niż Bussi i gra bardziej twardo, a to będzie potrzebne na mecz Barca - Real.

0

Casillas = Valdes.

1. Valdes miał niesamowity tamten sezon + ten sprzed dwóch lat. Zawsze popisywał się jakimiś świetnymi akcjami, przepuścił najmniej bramek w lidze. Nawet to świadczy o jego wielkiej klasie bramkarskiej.

2. Casillas i jego występ na MŚ. Spisywał się naprawdę dobrze, nie można mu było zarzucić jakiś większych błędów i wypadał naprawdę dobrze.

Nie można patrzeć tylko na występy na MŚ czy ME. Liczy się całokształt. Gra w klubie to dla nich codzienność i najłatwiej ocenić bramkarze po jego postawie na meczach w swoim klubie.

Pique > Pepe

1. Pique nie musi udowadniać jakimiś specjalnymi akcjami ofensywnimi , bo jego występy w każdym meczu są zachwycające. Jak na swój wzrost jest bardzo szybki i zwinny.

2. Pepe.. Oglądałam parę meczy tego zawodnika i muszę powiedzieć że nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Parę ładnych akcji ofensywnych , parę błędów w defensywie i to wszystko.

Co do Marcelo i Abidala... Nie mam pojęcia jak argumentować na korzyść któregoś zawodnika. Oby dwaj są świetnymi zawodnikami.

0

Ludzie przypomnijcie sobie jak pod koniec sezonu chwaliliście Bojana.. Chłopak jest młody i jak każdy zdarza mu się spadek formy, którą szczególnie w jego wieku trudno ustabilizować. Mam nadzieję że w meczu z Valencią chłopak się przełamie i pokaże, że zasługuję na grę w Barcelonie. Moim skromnym zdaniem, Pep powinien dać szansę Nolito, żeby mógł się wykazać i żeby móc ocenić czy jest już gotowy opuścić skład Barcy B i przejść do podstawowej kadry Barcelony.

0

A co by było w takim razie z Bojanem?

Zobacz wszystkie

0

Casillas = Valdes.

1. Valdes miał niesamowity tamten sezon + ten sprzed dwóch lat. Zawsze popisywał się jakimiś świetnymi akcjami, przepuścił najmniej bramek w lidze. Nawet to świadczy o jego wielkiej klasie bramkarskiej.

2. Casillas i jego występ na MŚ. Spisywał się naprawdę dobrze, nie można mu było zarzucić jakiś większych błędów i wypadał naprawdę dobrze.

Nie można patrzeć tylko na występy na MŚ czy ME. Liczy się całokształt. Gra w klubie to dla nich codzienność i najłatwiej ocenić bramkarze po jego postawie na meczach w swoim klubie.

Pique > Pepe

1. Pique nie musi udowadniać jakimiś specjalnymi akcjami ofensywnimi , bo jego występy w każdym meczu są zachwycające. Jak na swój wzrost jest bardzo szybki i zwinny.

2. Pepe.. Oglądałam parę meczy tego zawodnika i muszę powiedzieć że nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Parę ładnych akcji ofensywnych , parę błędów w defensywie i to wszystko.

Co do Marcelo i Abidala... Nie mam pojęcia jak argumentować na korzyść któregoś zawodnika. Oby dwaj są świetnymi zawodnikami.

0

piękny, historyczny mecz ! Oglądając nie mogłam oderwać wzroku od telewizora, to było coś przepięknego.. Cieszę się, że żyję w czasach takiej a nie innej Barcelony.

0

Wkońcu jakieś dobre wieści ;) Trochę martwię się o Zlatana.. Miejmy nadzieję że szybko wróci do zdrowia i wróci na boisko w najlepszej dyspozycji ;))

0

karnego nie było ;P ale będzie dobrze ;)) musimy wygrać ;D

0

trzeba grać dalej jak najlepiej i czekać na potknięcie się Realu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?