2 marca 2013, 16:57
0
Dawac Tello za pedro on przynajmniej stwarza zagrozenie
14 listopada 2012, 17:49
polecam weeb.tv platne ale nie tnie i sa wszystkie ciekawe kanały na ktorych pokazuja mecze
7 października 2012, 21:08
DAT MESSI!
25 kwietnia 2012, 21:18
Zlota statuletka w tym roku trafi do Di Marysi, jest najlepszy ten oskar po prostu mu sie nalezy!
24 kwietnia 2012, 23:18
Barcelona musi miec sposob na taka defensywe
21 kwietnia 2012, 20:55
Cesc za Tiago na tej samej pozycji pls!
24 kwietnia 2012, 19:46
Wrzutki Alvesa nie mialy by sensu przeciwko takiej obronie, super sklad
21 kwietnia 2012, 22:27
Pierwsze GD bez zwalania winy na sedziego i bez przepychanek? No bopieerwszy raz sreal wygral w erze mou w reg czasie gry
15 kwietnia 2012, 10:52
Dlaczego nie wszedl za pedro Tello ;/ zawsze miesza po lewej i robi grozne akcje a jak nie to sciaga na bok obroncow i w srodku jest luzniej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dawac Tello za pedro on przynajmniej stwarza zagrozenie
0
polecam weeb.tv platne ale nie tnie i sa wszystkie ciekawe kanały na ktorych pokazuja mecze
0
DAT MESSI!
0
Zlota statuletka w tym roku trafi do Di Marysi, jest najlepszy ten oskar po prostu mu sie nalezy!
0
Barcelona musi miec sposob na taka defensywe
0
Zlota statuletka w tym roku trafi do Di Marysi, jest najlepszy ten oskar po prostu mu sie nalezy!
0
Cesc za Tiago na tej samej pozycji pls!
0
Wrzutki Alvesa nie mialy by sensu przeciwko takiej obronie, super sklad
0
Pierwsze GD bez zwalania winy na sedziego i bez przepychanek? No bopieerwszy raz sreal wygral w erze mou w reg czasie gry
0
Dlaczego nie wszedl za pedro Tello ;/ zawsze miesza po lewej i robi grozne akcje a jak nie to sciaga na bok obroncow i w srodku jest luzniej