keavykruq12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie Pedro na poziomie Barcy B
0
tak, racja, zgadzam się
0
ta ... a gdzie Bartra?
0
WŁAŚNIE, gra wreszcie nie jest taka monotonna (klepka, klepka, zzzzzz) Coś się dzieje. Rakitić powolutku wskakuje w tą ekipe, fajne podania i pomysły, piłka lata, jest na boisku ruch, bardzo fajnie się to ogląda :)
0
Trzeba też przyznać, że obrona na ten czas nie ma pola popisu, musimy trafić na silniejszego rywala i karty same się odsłonią. Ciekawe czy Jérémy z Piqe dadzą radę. Też niepokoi mnie fakt że Barta grzeje ławę ... jak nie teraz to kiedy?
0
Pedro zapraszam na basen, tyle w temacie ...
0
też jestem "fanem" pedro :D
1
CO ZA CIOTA ... BRAK SŁÓW
0
A co z Cuardado? Znamy jakieś szczegóły?
1
Nie do końca się zgadzam, to dobry trener, ale nie światowej klasy. Barca potrzebuje kogoś na prawdę z TOP 10
0
Pedro 25min. :O
Czy tak się zachowuje rasowy napastnik??
ŻENADA !!!
0
Ale Iniesta jest w formie! JAK ON GRA!!!
0
MA BOLEĆ :)
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10009276_10152450744584305_805235330_n.jpg
Hahaha dobry żart. Mało brakowało, a przez tego głupka 3p poszło by się srać.
0
Oglądając wczorajszy mecz, pomyślałem: po chuj ja to piwo kupowałem :(
0
Strasznie słaby trener, każda zmiana jest najgorszym z możliwych sposobów ... taktyka to już w ogóle, brak słów.
0
Ciekawe o co tutaj chodzi? Aż boje się o mecz z realem ...
0
Zgadzam się z Tobą przyjacielu w 100%
Niestety ta gra nie cieszy, mam tylko nadzieję, że chłopaki naprawdę chcieli wygrać to spotkanie w łatwy sposób. Brak ruchu, ciągnęli tą grę jak flaki po asfalcie ... mam nadzieje, że z MC będzie taka tiki-taka, jak nas do tego przyzwyczaili :)
VeB !!!
0
Ktoś napisał, że to nie wina tranera? ARE U FUCKING KIDDING ME? To jest bezgłowie a nie trener. W tak arcyważnym meczu dać dupy i zostać wywalonym przez sędziego. Druga sprawa: co Song robił na obronie? hahahah śmiechu warte!
0
Jejku skończcie już odpowiadać tej gimbasie z hali mirowskiej. Udało się po pięknej tiki-tace doprowadzić do bardzo dobrego wyniku. Jestem szczęśliwy i takim oto miłym akcentem rozpoczynam dzień :) :) :) A reszcie pozostaje zakup maści ba ból dupy! VeB )+ IIII( VeB
0
Zgadza się. :/
0
Bezbarwna zabawa z piłką. Forma gdzie jesteś?!
0
0
0
tak cieszymy się w jego miejsce wstawią Montoye, którego Legia nie chce ...
0
0
0
0
Czy ja taką BARCE kocham?
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dla mnie do odstrzału TATA. To nie jest ta Barca to jest Bagno.