0

Jak dla mnie Pedro na poziomie Barcy B

0

tak, racja, zgadzam się

0

ta ... a gdzie Bartra?

0

WŁAŚNIE, gra wreszcie nie jest taka monotonna (klepka, klepka, zzzzzz) Coś się dzieje. Rakitić powolutku wskakuje w tą ekipe, fajne podania i pomysły, piłka lata, jest na boisku ruch, bardzo fajnie się to ogląda :)

0

Trzeba też przyznać, że obrona na ten czas nie ma pola popisu, musimy trafić na silniejszego rywala i karty same się odsłonią. Ciekawe czy Jérémy z Piqe dadzą radę. Też niepokoi mnie fakt że Barta grzeje ławę ... jak nie teraz to kiedy?

0

Pedro zapraszam na basen, tyle w temacie ...

0

też jestem "fanem" pedro :D

1

CO ZA CIOTA ... BRAK SŁÓW

0

A co z Cuardado? Znamy jakieś szczegóły?

1

Nie do końca się zgadzam, to dobry trener, ale nie światowej klasy. Barca potrzebuje kogoś na prawdę z TOP 10

0

Pedro 25min. :O
Czy tak się zachowuje rasowy napastnik??
ŻENADA !!!

0

Ale Iniesta jest w formie! JAK ON GRA!!!

0

MA BOLEĆ :)

0

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10009276_10152450744584305_805235330_n.jpg
Hahaha dobry żart. Mało brakowało, a przez tego głupka 3p poszło by się srać.

0

Oglądając wczorajszy mecz, pomyślałem: po chuj ja to piwo kupowałem :(

0

Strasznie słaby trener, każda zmiana jest najgorszym z możliwych sposobów ... taktyka to już w ogóle, brak słów.

0

Ciekawe o co tutaj chodzi? Aż boje się o mecz z realem ...

0

Zgadzam się z Tobą przyjacielu w 100%
Niestety ta gra nie cieszy, mam tylko nadzieję, że chłopaki naprawdę chcieli wygrać to spotkanie w łatwy sposób. Brak ruchu, ciągnęli tą grę jak flaki po asfalcie ... mam nadzieje, że z MC będzie taka tiki-taka, jak nas do tego przyzwyczaili :)
VeB !!!

0

Ktoś napisał, że to nie wina tranera? ARE U FUCKING KIDDING ME? To jest bezgłowie a nie trener. W tak arcyważnym meczu dać dupy i zostać wywalonym przez sędziego. Druga sprawa: co Song robił na obronie? hahahah śmiechu warte!

0

Jejku skończcie już odpowiadać tej gimbasie z hali mirowskiej. Udało się po pięknej tiki-tace doprowadzić do bardzo dobrego wyniku. Jestem szczęśliwy i takim oto miłym akcentem rozpoczynam dzień :) :) :) A reszcie pozostaje zakup maści ba ból dupy! VeB )+ IIII( VeB

0

Zgadza się. :/

0

Bezbarwna zabawa z piłką. Forma gdzie jesteś?!

0

0

0

tak cieszymy się w jego miejsce wstawią Montoye, którego Legia nie chce ...

0

0

0

0


Czy ja taką BARCE kocham?
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dla mnie do odstrzału TATA. To nie jest ta Barca to jest Bagno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?