0

Świetny grajek i z chęcią powitałbym Go w Klubie. W obecnej sytuacji i przy tej kadrze zawodnik tej klasy przyda się w FCB a Ty nie przyjąłbyś Go za free...? Z kimś jest coś nie tak, albo ze mną, albo z Tobą...

0

Nie, nie jest ciężko...takie komentarze są irytujące

2

Mam nadzieję, że Neymar odejdzie...im szybciej, tym lepiej. Coś mu się styki przegrzały i lekko mu odjebało...

10

Ty lepiej zrób out z tej strony! Neymar ou,out,out...nie jest godzien nosić tych barw.

0

No jak Ty chcesz D.Suareza wywalać to ja Tobie gratuluje pomysłowości...

0

też czekam na to fotazo...jak byś miał to daj znaka ;)

1

Coś pięknego,ciężko napisać coś sensownego bo wciąż wiele emocji... Visca el Barca! Król Leo!

0

Monchi w Barcy...oj to od dawna było moje marzenie...i nigdy się nie spełni. Co gość robi transfery to czapki z głów!

38

Ostatni raz płakałem po bramce Iniesty w meczu z Chelsea...i tak samo jak wtedy wierzyłem do ostatnich sekund! Kocham ten sport, kocham tę Drużynę! Teraz oglądam powtórkę i po raz kolejny mam łzy w oczach...coś pięknego! VeB

0

Po co Paco? Po co wydawać pieniądze skoro Arda pokazał,że w pomocy się marnuje i powinien grać z przodu, do tego jest/był Munir, który mógłby się ogrywać a i pokazał, że potrafi strzelać

0

bernardFCB czy Ty widzisz co piszesz? Paco wygryzłby Suareza? serio? Suarez o jest w top3 napastników świata o ile nie jest najlepszy...gdzie do Niego Paco,proszę Cię

0

Atleti...zawsze przeciw Realowi!

1

Alba irytujący? Owszem czasem popełnia błędy(jak każdy zawodnik), ale co chłop zapier**** na boisku to bajka. Chciałbym aby Ney chociaż w 1/3 grał to co obecnie Alba.

1

Odszedł Thiago ale jest Sergi Roberto ! Magia !

25

Troszkę pokory Panie Neuer bo Leo śmiał się całej defensywie Bayernu w twarz...

0

Martino to taka gorsza wersja Marcelo Bielsy, który nie idzie na kompromisy i który w Barcelonie jest marzeniem. To spod ręki Bielsy wyszedł Martino.

0

Strasznie lipne te stroje...czekam aby sobie zakupić meczową koszulkę ale to albo sponsor albo taki szajs... Szok!

0

Przestańcie narzekać na skład...każdy tu przed meczem mówi,że Cesc nie,bez Bartry nie damy rady! A ja wierzę, tak jak wierzyłem gdy inni moi kumple mówili, że nie ma szans... Nie ważne jakim składem, nie ważne czy ładnie czy brzydko liczą sie tylko 3 pkt i mistrzostwo! Do boju...VeB!

0

Świetny artykuł...aż łezka zakręciła się w oczach. Wrócimy mocniejsi, wrócimy pokorniejsi. VeB!

0

a Ty kim jesteś, że tak po wszystkich jedziesz!? no kim!?

3

Chłopie sam "pieprzysz"... kibicuję temu Klubowi nie od dziś i niejedno widziałem. Dla mnie nigdy w tym Klubie nie będzie lepszego od Ronaldinho...powtarzam Nigdy. Nie neguję osiągnięć Leo bo dla jest geniuszem ale...no właśnie to ale to magia R10. Pamiętam mecze R10 i ten gość to potrafiłby wyczarować coś w takim meczu, nikt inny...

0

Może i Messi jest genialnym piłkarzem ale jedynym piłkarzem, który może/mógł sobie pozwolić na stójkę na boisku to Ronaldinho. To On był Magikiem i to On potrafił czarować na stojąco, nie Leo...

0

To już nie będzie ta sama Barca...najpierw odszedł największy magik w historii futbolu - R10 a teraz serce Dumy Katalonii... Wszystkiego co dobre Puyi!

0

Oby to nie była prawda...

0

Klasa zarówno na boisku jak i po za nim. Tęsknię za Nim bo ten gracz to kocur!

0

No czub!

0

Siema, czy byłby ktoś łaskaw aby poinformować mnie o wyniku meczu? Poratujecie sms-em kto strzelił,itp...niestety dziś meczu nie obejrzę a nie ma mnie kto poinformować. Z góry dzięki...886887771 VeB! :D

0

Będzie pasował, dobry transfer...

0

0

Od samego początku nie pasował mi Rosell,od samego początku jego prezesowania byłem na NIE. Od samego początku aż do końca będę na NIE. Ten gość psuje Barcelonę,ten koleś powoli niszczy wartości tego Klubu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?