ty zwracasz sie do mnie czy mowisz o mnie bo nie wiem?
jak dla mnie kazdy bez wzgledu na to czy kocha klub,bez wzgledu na to jak bardzo jest do niego przywiazany raczej nie powinien uznawac 1-4 za dobry wynik i kazdy ma prawo wyrazic na ten temat zdanie
a jesli komus nie podaba sie krytyka wyniku czy tego ze porownuje wynik z wynikiem meczu realu z tym samym przeciwnikiem w ostatnim czasie to niech sie odpierdoli, nie wyzywa i nie zwraca do mnie
(pomijajac ze smierdzi to kompleksami)
a co do reszty to czesc moich komentazy byla bardzo ironiczna i skierownan do konkretnej osoby
w tamtym roku fabregas kosztowal 45 mln a teraz jest w duzo nizej na rynku
wenger zadal duzo i zablokowal transfer liczac ze sprzeda ceska gdy zdobedzie 4 puchary... a ze nic nie zdobyl i fabregas ma mniejsze znaczenie dla arsenalu to spokojnie powinien z 40 mln a i nawet nizej
dlaczego wiekszosc ludzi nie moze pojac ze to iz zawodnik gra w barcelonie nie oznacza ze jest najlepszy do spelnienia danej rol?
affelay jest srednim zawodnikiem i zostal kupiony ze wzgledu na niska cene gdyby ktos mial zaplacic za affellaya 20 mln nik by nie dal
afellay tak jak i keita to wybitni zawodnicy nie sa i jesli przyjdzie wazny mecz gdzie xavi i iniesta nie wystapia to co wtredy? tiago i keita z man utd lub city czy moze affelay i bedzie powtorka z argentyny w copa america,
Komentarze
0
8 wracaja z copa wiec nie zagraja
a i rzeczywiscie jeszcze jest puchar kataloni
inny terminarz widzialem i tego meczu nie bylo
a swoja droga to w pucharze katalonii raczej tez nie zagra zbyt wielu z pierwszej 11
0
zdaje sie ze chcieli kupic jakiegos bramkarza z argentyny ale mial real pierwokup i cos nie wyszlo
pep nie ma pierwszego skladu i nie bedzie go mial przed meczem o superpuchar bo tylu ilu mial to wystawil a nie moze ich przemeczyc
zreszta treningi powinny wystarczyc
0
dastinho666
ty zwracasz sie do mnie czy mowisz o mnie bo nie wiem?
jak dla mnie kazdy bez wzgledu na to czy kocha klub,bez wzgledu na to jak bardzo jest do niego przywiazany raczej nie powinien uznawac 1-4 za dobry wynik i kazdy ma prawo wyrazic na ten temat zdanie
a jesli komus nie podaba sie krytyka wyniku czy tego ze porownuje wynik z wynikiem meczu realu z tym samym przeciwnikiem w ostatnim czasie to niech sie odpierdoli, nie wyzywa i nie zwraca do mnie
(pomijajac ze smierdzi to kompleksami)
a co do reszty to czesc moich komentazy byla bardzo ironiczna i skierownan do konkretnej osoby
0
danerin
ale jednak barcelona i to 1-4 co na pewno dobre nie jest
0
Bingoo
jak nie czytasz wszystkich moich postow to sie najlepiej nie wtracaj
bo jeszcze zle strony ocenisz
0
strasznie niepewnie graja
srodek pola jakis nie taki jest licze ze guardiola cos naprawi i spokojniej zagraja
0
zas tez nie ma co tak plakac
jesli thiago jest odpowiednia osoba dla barcelony to spokornieje i naprostuje tate
w druzynie moze byc tylko jedna gwiazda a nikt messiego z thiago nie zamieni
do tego messi nie korzysta z przywilejow nadanych przez guardiole a spelnia obowiazki co wyroznia go jeszcze bardziej
0
ciesz gra villi, przyjmuje, drybluje i sporo mu wychodzi
0
ploty i tyle
w tamtym roku fabregas kosztowal 45 mln a teraz jest w duzo nizej na rynku
wenger zadal duzo i zablokowal transfer liczac ze sprzeda ceska gdy zdobedzie 4 puchary... a ze nic nie zdobyl i fabregas ma mniejsze znaczenie dla arsenalu to spokojnie powinien z 40 mln a i nawet nizej
0
dlaczego wiekszosc ludzi nie moze pojac ze to iz zawodnik gra w barcelonie nie oznacza ze jest najlepszy do spelnienia danej rol?
affelay jest srednim zawodnikiem i zostal kupiony ze wzgledu na niska cene gdyby ktos mial zaplacic za affellaya 20 mln nik by nie dal
afellay tak jak i keita to wybitni zawodnicy nie sa i jesli przyjdzie wazny mecz gdzie xavi i iniesta nie wystapia to co wtredy? tiago i keita z man utd lub city czy moze affelay i bedzie powtorka z argentyny w copa america,