kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@nosiu95 Za pierwszego gola bardziej bym winił Pedriego a nie Martina bo to Pedri biegł za Llorente i w pewnym momencie odpuścił a wtedy było już za późno. Wszystko poszło w dobrym tempie i Martin nie mógł już nic zrobić.
Przy czerwonej kartce też Pedri maczał palce bo zamiast podać zaczął się kiwać z 4 zawodnikami Atletico.
0
@Gaudi79 Takim cudem że nie mógł, przecież chcieliśmy Go kupić ale nie było limitu. Za Rashforda nie trzeba było płacić
1
@Wojtek84 Lepiej zapytaj poprzedniego zarządu bo obecny musi zmuszać ter Stegena to wysłania raportu medycznego po to żeby zarejestrować transfer za 30 mln.
0
@malypuzon Dzisiaj no nie był nawet faul więc i kartki nie powinno być.
0
@Kris_OK Nie, przez to dostała niesłuszną czerwoną kartkę
3
Czekam na powtórkę żeby zobaczyć ten bandycki faul Erica na Sorlocie. Wszyscy sprawdzali spalonego a nikt nie zobaczył że tam nawet faulu nie było
4
Eric bardzo delikatnie kładzie rękę na plecach Sorlotha - czerwona kartka
0
Dotknięcie w plecy powaliło 2 metrowego Sorlotha… przecież to nawet nie był faul
0
Fermin z tym nosem chyba jednak do zmiany, chyba najsłabszy u nas
3
A jak Miko mówił o sędziach to się wszyscy śmiali…
1
@ladypuyol Pedri zawsze tak wygląda
0
@Katalończyk 99 Może bo już dawno wtopił ligę. Atletico ma praktycznie taki sam limit płacowy ja my do tego wydają miliony na transfery a i tak nie są konkurencyjni i pewnie nawet nie będą w trójce. Trochę wstyd nie sądzisz?
0
@DonCarletto Przeczytałem Casado zamiast Cancelo i się zdziwiłem :)
0
3-5-2? Ciekawe jak to będzie wyglądać
4
O ile przez Newcastle się denerwowałem to teraz mam jakiś dziwny spokój. Chyba się pogodziłem że awans jest praktycznie niemożliwy. Ale drużyna gra i tak ponad swoje możliwości, jak zdobędziemy 2 puchary będzie super
1
Przyszłorocznych mistrzostw świata?
5
Jedyną opcją na nasz awans jest to że Atletico postąpi jak to ma w zwyczaju czyli ze… się metr przed kiblem.
4
@Tridente2015 W otwartych box to box nie, jutro Atletico postawi autobus.
10
Tylko Frankie, nikt nie da takiej kontroli ja On od początku. Gavi może wejść jak trzeba będzie intensywności
7
@Tridente2015 Akurat na autobus który postawi Atletico do współpracy z Pedrim lepszy będzie de Jong
12
Atletico zagra autobusem, na pewno stojący w polu karnym Lewy będzie miał większe szanse na walkę z obrońcami niż Ferran
2
Ciekawe czy Real widział wypaczoną ligę ja dostawali karne gdzie Vinicius i Mbappe przewracali się jeszcze przed kontaktem z obrońcą.
I jak to jest z tą krwią? Ktoś to widział dobrze? Bo na wszystkich powtórkach widać że Mbappe dostał w okolice ust a nie w czoło, o co tutaj chodzi? Swoją drogą moim zdaniem akurat w tej sytuacji brak karnego to skandal.
0
@Ecik Jak to co? Zaprzeć się i powiedzieć że nie odejdzie, ma kontrakt więc siłą Go nikt nie wyrzuci.
2
@maatiixx Ja tam Miko akurat lubię bo w dużej większości się z nim zgadzam a wręcz często mam wrażenie że gość czyta w moich myślach bo mówiłbym dokładnie to samo :) Ale tak jak mówię, zapewne nie zawsze chłopaki mogą być na żywo.
1
@maatiixx A co Wam Miko przeszkadza? Poza tym Adrian był w odcinku 241,239,237, Michał w 240 i 239 nie da się być na każdym live chłopy też mają swoje zajęcia.
0
W pełnym składzie w lidze regularnie dostawali w dupę więc próbują rezerwami. Juz bym wolał kibicować Getafe niż Atletico
1
@Kubix93 Atletico gra o nic, my o mistrzostwo
0
Co oni wyprawiają? Zaraz będzie 2-2
0
Yamal nawet się nie spocił jeszcze
1
@LukaszFan Nie, bo to by jeszcze bardziej faworyzowało tych bogatych z szerszymi kadrami