VV ma jeden podstawowy problem w czasie meczu nie myśli, zero skupienia na meczu i dlatego takie głupie piłki mu wpadają, ba jak inaczej obronić nawet dość prosty strzał gdy do interwencji szykuje się z tzn biegu. Jemu to psycholog by się przydał na wyłączność, wtedy może nasi obrońcy będą się czuli jak Lothar gdy miał Kahn-a za plecami puki co VV zaniża wartość Naszej Dumy Katalonii.
Komentarze
0
fajna sprawa z Arturo a z jakim numerem będzie grał ?
0
Witamy na pokładzie:)
0
Numer Martina zwolnił się ale przejął go Dani Alves bo to numer jego idola Cafu i dlatego 20 się zwolniła.
0
Messi, Zlatan, Eto'o to mój wymarzony atak od sezonu 09/10
0
Ten sędzia ma w Hiszpanii opinię słabego i dlatego dostaje mecze potencjalnie proste, ale jak widać i z nimi sobie nie radzi.
0
Ten sędzia ma w Hiszpanii opinię słabego i dlatego dostaje mecze potencjalnie proste, ale jak widać i z nimi sobie nie radzi.
0
Witamy na pokładzie:)
0
VV ma jeden podstawowy problem w czasie meczu nie myśli, zero skupienia na meczu i dlatego takie głupie piłki mu wpadają, ba jak inaczej obronić nawet dość prosty strzał gdy do interwencji szykuje się z tzn biegu. Jemu to psycholog by się przydał na wyłączność, wtedy może nasi obrońcy będą się czuli jak Lothar gdy miał Kahn-a za plecami puki co VV zaniża wartość Naszej Dumy Katalonii.
0
fajna sprawa z Arturo a z jakim numerem będzie grał ?
0
Messi, Zlatan, Eto'o to mój wymarzony atak od sezonu 09/10