No, Deco to świetny gracz, to miłe jak się słyszy jak eks piłkarz naszej druzyny w samych superlatywach się o niej wyraża. Za czasów ryjka to najbardziej on i Ronaldinho się wyrózniali. Ehh, super czasy, ale teraz są jeszcze lepsze!
Jutro mecz o awans do 1/2 finału Cl. Wszyscy kibicie muszą nasz ukochany wspierać całym sercem, tak jak mówił Pep. Piwko, koszulka, szalik, flaga FCB i trzymamy kciuki za Dume Katalonii.
"Zlatan powinien wystąpić przeciw Arsenalowi, okaże się to w następnych dniach". No to jednak są szanse, że szwed wystąpi w meczu z Arsenalem, a wszedzię trąbią że NAPEWNO nie wyleczy się na mecz przeciwko anglikom.
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, cieszy najbardziej postawa Bojana i Abidala, lecz martwi gra Messiego. Dlaczego argentyńczyk usilnie próbuje strzelać bramki lewą nogą, jak we wczorajszym meczu miał mnóstwo okazji, żeby oddać strzał prawą nogą. Przecież pare razy już zdobywał gole swoją " weak foot", nie moge tego pojąć. Messi jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem na globie, ale powinien popracować nad swoją słabszą nogą, bo piłkarz kompletny powinien grać dobrze obydwiema nogami. Martwi mnie kontuzja Ibry, bo przydałby się nam wysoki, silny napastnik na starcie z angielskim Arsenalem. Fakt, możemy go zastąpić Bojanem, bo jest bardzo dobry, szkoda tylko, że jest niski...
Panowie i Panie, nie wiecie czy Iniesta będzie gotowy na mecz z kanonierami? Z góry thx. Vamoss Azulgrana
Komentarze
0
Pimpan- Masz super żarty jak widać, idź się kretynie lecz...
0
No, Deco to świetny gracz, to miłe jak się słyszy jak eks piłkarz naszej druzyny w samych superlatywach się o niej wyraża. Za czasów ryjka to najbardziej on i Ronaldinho się wyrózniali. Ehh, super czasy, ale teraz są jeszcze lepsze!
Jutro mecz o awans do 1/2 finału Cl. Wszyscy kibicie muszą nasz ukochany wspierać całym sercem, tak jak mówił Pep. Piwko, koszulka, szalik, flaga FCB i trzymamy kciuki za Dume Katalonii.
VeB
0
"Zlatan powinien wystąpić przeciw Arsenalowi, okaże się to w następnych dniach". No to jednak są szanse, że szwed wystąpi w meczu z Arsenalem, a wszedzię trąbią że NAPEWNO nie wyleczy się na mecz przeciwko anglikom.
0
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, cieszy najbardziej postawa Bojana i Abidala, lecz martwi gra Messiego. Dlaczego argentyńczyk usilnie próbuje strzelać bramki lewą nogą, jak we wczorajszym meczu miał mnóstwo okazji, żeby oddać strzał prawą nogą. Przecież pare razy już zdobywał gole swoją " weak foot", nie moge tego pojąć. Messi jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem na globie, ale powinien popracować nad swoją słabszą nogą, bo piłkarz kompletny powinien grać dobrze obydwiema nogami. Martwi mnie kontuzja Ibry, bo przydałby się nam wysoki, silny napastnik na starcie z angielskim Arsenalem. Fakt, możemy go zastąpić Bojanem, bo jest bardzo dobry, szkoda tylko, że jest niski...
Panowie i Panie, nie wiecie czy Iniesta będzie gotowy na mecz z kanonierami? Z góry thx. Vamoss Azulgrana
0
Nawet Muniesa się tam znalazł, wśród swoich rówieśnikow:D
0
Własnie puściłem ten program Abu Dhabi Sports 1 i widziałem zapowiedź dzisiejszego meczu:D
Może faktycznie obejrzy sie go tam bez problemów:D
0
Golllll!!!!!!!!
Kude jak sie ciesze!!!!
0
Gol dla betisu pięknie:/
0
Jaka okazja!!
Ale oczywiscie obronił...
0
Gooollllll, brawo Barca:D