24 sierpnia 2008, 23:23
0
a gdzie finku?
22 sierpnia 2008, 12:31
Mógłby wejść, ale nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a gdzie finku?
0
Mógłby wejść, ale nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma :)
0
a gdzie finku?
0
Mógłby wejść, ale nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma :)