13 października 2011, 17:17
0
K.***a czemu wcześniej trener nie dawał ronalninho porabany trener kartka zasłużona dla alvesa renką i łokciem odpychał
4 października 2011, 15:56
Kurde szkoda mi go ale i tak niedługo wróci , wróci na 8 mecz ze realem saragossą
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
K.***a czemu wcześniej trener nie dawał ronalninho porabany trener kartka zasłużona dla alvesa renką i łokciem odpychał
0
Kurde szkoda mi go ale i tak niedługo wróci , wróci na 8 mecz ze realem saragossą
0
K.***a czemu wcześniej trener nie dawał ronalninho porabany trener kartka zasłużona dla alvesa renką i łokciem odpychał
0
Kurde szkoda mi go ale i tak niedługo wróci , wróci na 8 mecz ze realem saragossą