kibic_sukcesu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wróci do Barcy.
0
Jaką grę polecacie kupić na steam za 10 euro lub mniej? Muszę coś kupić przynajmniej za równowartość 5 dolarów. Kupiłem csa przez allegro ale nie mogę dodać żadnego znajomego bo nie kupiłem żadnej gry na steam.
0
Sory nie tutaj
0
Komentarz usunięty
0
Co to jest psc? I jak przez to doładować
0
Mam pytanie. Czy muszę kupić grę na steamie żeby zaprosić znajomych? Kupiłem grę na allegro. Jest jakąś inną możliwość żeby dodać znajomych? I jak kupić grę nie posiadając karty kredytowej?
0
No i jeszcze rok temu głośno było o tym młodym bramkarzu z Schalke
3
Fifa 16 jest o wiele lepsza od 15... Trzeba postarać się żeby zrobić ładną akcję. Fifa 15 nie wymaga wielkich umiejętności... długie prostopadłe podanie górą i dzida do jakiegoś szybkiego zawodnika. cała taktyka fify 15.... Jedynym wielkim minusem Fify 16 są absurdalne faule, które irytują.
1
Bartra to całe życie będzie młodym talentem :-D
0
Czy ktoś się orientuje czy Gabigol dostał powołanie do dorosłej reprezentacji Brayzlii?
2
Czy ktoś z was przerzucił się z Windows 7 na 10? Jak się sprawuje ten system?
0
Ile razy piłkarz może dostać informa w fifie? Np. Roberto mógłby dostać informa jeszcze w tym roku?
0
Kojarzycie użytkownika kamaro43?
0
mógł jeszcze jedną wcisnąć :P
0
Komentarz usunięty
0
Dalej robisz to samo.
0
Tak w sumie to śledzę jego postępu odkąd strzelił nam bramkę... a Ty to pewnie wiedziałeś o nim już 5 lat temu...
1
Kto według was jest największym objawieniem sezonu. Podajcie trzech piłkarzy. Według mnie jest to Roberto, Inaki Williams i Halilović
0
1
Co znajduje się w najnowszej aktualizacji FIFA16? Właśnie pobieram i jestem ciekawy
0
No ja też.
0
Dzisiaj wszystkim rozdają czy tylko miałem farta?
0
Dostaliście dzisiaj paczkę w fifie z piłkarzem
na 7 meczy? Bo ja dostałem schweinsteigera
0
Jak myślicie czy Roberto będzie w drużynie tygodnia na ultimate team?
1
7
https://x.com/J_Krecidlo/status/658007737503260672
7
O ile dobrze pamiętam to żeby zostać wychowankiem to trzeba spędzić w jednym klubie 3 lata przed ukończeniem 21 roku życia. Więc można być wychowankiem kilku klubów
1
Iniesta jest a Busquetsa nie ma...
0
Neymar dawaj 6 bramek! :-D
2
No i oczywiście Łona. Może nie jest najlepszym dealerem ale ma tak inteligentne piosenki że czasami trzeba przesłuchać piosenkę 5x żeby zrozumieć przekaz :-D