0

Nie wróci do Barcy.

0

Jaką grę polecacie kupić na steam za 10 euro lub mniej? Muszę coś kupić przynajmniej za równowartość 5 dolarów. Kupiłem csa przez allegro ale nie mogę dodać żadnego znajomego bo nie kupiłem żadnej gry na steam.

0

Sory nie tutaj

0

Komentarz usunięty

0

Co to jest psc? I jak przez to doładować

0

Mam pytanie. Czy muszę kupić grę na steamie żeby zaprosić znajomych? Kupiłem grę na allegro. Jest jakąś inną możliwość żeby dodać znajomych? I jak kupić grę nie posiadając karty kredytowej?

0

No i jeszcze rok temu głośno było o tym młodym bramkarzu z Schalke

3

Fifa 16 jest o wiele lepsza od 15... Trzeba postarać się żeby zrobić ładną akcję. Fifa 15 nie wymaga wielkich umiejętności... długie prostopadłe podanie górą i dzida do jakiegoś szybkiego zawodnika. cała taktyka fify 15.... Jedynym wielkim minusem Fify 16 są absurdalne faule, które irytują.

1

Bartra to całe życie będzie młodym talentem :-D

0

Czy ktoś się orientuje czy Gabigol dostał powołanie do dorosłej reprezentacji Brayzlii?

2

Czy ktoś z was przerzucił się z Windows 7 na 10? Jak się sprawuje ten system?

0

Ile razy piłkarz może dostać informa w fifie? Np. Roberto mógłby dostać informa jeszcze w tym roku?

0

Kojarzycie użytkownika kamaro43?

0

mógł jeszcze jedną wcisnąć :P

0

Komentarz usunięty

0

Dalej robisz to samo.

0

Tak w sumie to śledzę jego postępu odkąd strzelił nam bramkę... a Ty to pewnie wiedziałeś o nim już 5 lat temu...

1

Kto według was jest największym objawieniem sezonu. Podajcie trzech piłkarzy. Według mnie jest to Roberto, Inaki Williams i Halilović

0

1

Co znajduje się w najnowszej aktualizacji FIFA16? Właśnie pobieram i jestem ciekawy

0

No ja też.

0

Dzisiaj wszystkim rozdają czy tylko miałem farta?

0

Dostaliście dzisiaj paczkę w fifie z piłkarzem
na 7 meczy? Bo ja dostałem schweinsteigera

0

Jak myślicie czy Roberto będzie w drużynie tygodnia na ultimate team?

1

7

O ile dobrze pamiętam to żeby zostać wychowankiem to trzeba spędzić w jednym klubie 3 lata przed ukończeniem 21 roku życia. Więc można być wychowankiem kilku klubów

1

Iniesta jest a Busquetsa nie ma...

0

Neymar dawaj 6 bramek! :-D

2

No i oczywiście Łona. Może nie jest najlepszym dealerem ale ma tak inteligentne piosenki że czasami trzeba przesłuchać piosenkę 5x żeby zrozumieć przekaz :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?