kibicbarcy678
Dołączył/a: czerwiec 2011
Skierniewice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dybala grałby w pierwszym składzie każdej reprezentacji na tych MŚ. W Argentynie nie wejdzie nawet z ławki. Pa-to-lo-gia...
3
Lubię Robbiego Williamsa, ale miałem nadzieję, że ten hit wjedzie dzisiaj na rozpoczęcie.
4
Podstawowy ŚO, jeden z pewniejszych punktów reprezentacji odwala jakieś przewrotki na gierce treningowej kilka dni przed tak ważnym turniejem. Ogromna strata dla reprezentacji, ale sam jest sobie winien.
41
Zdzichu to się jednak zna na rzeczy, hahaha :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34036956_1680579085388215_6003602507228512256_n.png?_nc_cat=0&oh=d82cacf5d95b9b98a2c86c69f8533e64&oe=5B8207FC
5
Ponoć Karius i Ulreich też mają odebrać dzisiaj medale za wygraną LM.
1
Jak jeden (pseudo)bramkarz niweczy marzenia i wysiłek reszty kolegów... żal Liverpoolu :(
5
Czyżby Roberto jechał na mundial?
8
Coś niesamowitego! Polak Szymon Sajnok mistrzem świata w kolarstwie torowym. Uwielbiam takie niespodzianki naszych sportowców!
0
Oby Suarez nie dostał głupiej kartki, np. za wymuszenie karnego, bo będzie płacz przed meczem z Atletico.
1
Wystawienie Suareza w tym meczu to głupota. Ewentualna kartka i brak możliwości zagrania z Atletico to byłaby ogromna strata dla Barcy.
5
Espanyol nie "oddał'' punktów Realowi, co się dzieje!
0
Ammann musiał schodzić z belki 4 razy. Parodia skoków narciarskich. Wygrała pogoda, a nie czysta rywalizacja.
6
Gdyby Niemiec lub Austriak byli na podium po pierwszej serii, to by drugą odwołali. Nie od dziś wiadomo, że są w skokach równi i równiejsi.
5
Trio BBC - Bye Bye Copa Del Rey
Czyżby niedługo BBC - Bye Bye Champions League?
0
Druga połowa to maj-ster-sztyk w wykonaniu Barcelony!
8
Przynajmniej Niemiec nie wygrał. Kamil brawo!!!
0
http://transfery.info/110009,oficjalnie-ronaldinho-zakonczyl-kariere
43
Oficjalnie: Ronaldinho kończy karierę. LEGENDA!
10
Gościu już koncertuje :D
0
Paulinho gra dzisiaj strasznie, a i tak strzela gola
0
Co za wstyd, polska piłka ręczna schodzi na psy...
0
Znając Liverpool będzie jeszcze remis :D
7
Ta piosenka robi coraz większą furorę. Nawet Sol Campbell śpiewa :D
6
Nowy hit fanów Liverpoolu :D
1
Za kasę z Neymara zyskaliśmy Dembele i Coutinho. Za darmo dostaliśmy najlepszą wersję Jordiego Alby.
11
Alba asystuje lepiej niż położna przy porodzie, oby tak dalej! :D
33
Kamil płacze, prawdziwy facet nie wstydzi się łez. Jesteś wielki! Serducho się raduje!
0
Widać teraz od kogo się Morata uczył w Realu hahaha :D
26
Mazurek Dąbrowskiego na niemieckiej ziemi! Coś pięknego!
12
Tragicznie ogląda się te skoki dzisiaj. Eksperymentują z tymi kamerami zamiast zostawić jedną...