7

Dybala grałby w pierwszym składzie każdej reprezentacji na tych MŚ. W Argentynie nie wejdzie nawet z ławki. Pa-to-lo-gia...

3

Lubię Robbiego Williamsa, ale miałem nadzieję, że ten hit wjedzie dzisiaj na rozpoczęcie.

4

Podstawowy ŚO, jeden z pewniejszych punktów reprezentacji odwala jakieś przewrotki na gierce treningowej kilka dni przed tak ważnym turniejem. Ogromna strata dla reprezentacji, ale sam jest sobie winien.

5

Ponoć Karius i Ulreich też mają odebrać dzisiaj medale za wygraną LM.

1

Jak jeden (pseudo)bramkarz niweczy marzenia i wysiłek reszty kolegów... żal Liverpoolu :(

5

Czyżby Roberto jechał na mundial?

8

Coś niesamowitego! Polak Szymon Sajnok mistrzem świata w kolarstwie torowym. Uwielbiam takie niespodzianki naszych sportowców!

0

Oby Suarez nie dostał głupiej kartki, np. za wymuszenie karnego, bo będzie płacz przed meczem z Atletico.

1

Wystawienie Suareza w tym meczu to głupota. Ewentualna kartka i brak możliwości zagrania z Atletico to byłaby ogromna strata dla Barcy.

5

Espanyol nie "oddał'' punktów Realowi, co się dzieje!

0

Ammann musiał schodzić z belki 4 razy. Parodia skoków narciarskich. Wygrała pogoda, a nie czysta rywalizacja.

6

Gdyby Niemiec lub Austriak byli na podium po pierwszej serii, to by drugą odwołali. Nie od dziś wiadomo, że są w skokach równi i równiejsi.

5

Trio BBC - Bye Bye Copa Del Rey
Czyżby niedługo BBC - Bye Bye Champions League?

0

Druga połowa to maj-ster-sztyk w wykonaniu Barcelony!

8

Przynajmniej Niemiec nie wygrał. Kamil brawo!!!

43

Oficjalnie: Ronaldinho kończy karierę. LEGENDA!

10

Gościu już koncertuje :D

0

Paulinho gra dzisiaj strasznie, a i tak strzela gola

0

Co za wstyd, polska piłka ręczna schodzi na psy...

0

Znając Liverpool będzie jeszcze remis :D

7

Ta piosenka robi coraz większą furorę. Nawet Sol Campbell śpiewa :D

6

Nowy hit fanów Liverpoolu :D

1

Za kasę z Neymara zyskaliśmy Dembele i Coutinho. Za darmo dostaliśmy najlepszą wersję Jordiego Alby.

11

Alba asystuje lepiej niż położna przy porodzie, oby tak dalej! :D

33

Kamil płacze, prawdziwy facet nie wstydzi się łez. Jesteś wielki! Serducho się raduje!

0

Widać teraz od kogo się Morata uczył w Realu hahaha :D

26

Mazurek Dąbrowskiego na niemieckiej ziemi! Coś pięknego!

12

Tragicznie ogląda się te skoki dzisiaj. Eksperymentują z tymi kamerami zamiast zostawić jedną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?