8

A niech pomogą..... mi to nie przeszkadza byle wrócił do zdrowia

0

należał się..................

0

Właśnie uważam Neymara za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie a dla mnie (jako kibica Realu Madryt) to (niestety) że nie odejdzie przynajmniej ja tak uważam że zostanie w FC Barcelonie

0

Raczej nie odejdzie....... (niestety)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?