28 czerwca 2012, 00:42
0
Brakuje mi Llorente w ataku, nie wiem czemu Del Bosque nie dał mu żadnej szansy.
16 marca 2012, 12:43
Poprawne daty macie na grafice
9 września 2011, 23:21
ja mam pytanie co z ligą typerów?
6 listopada 2010, 23:42
Ciekawe jakby to było gdyby dwie drużyny Barcy grały w Primera?
1 listopada 2008, 22:02
wujo444- z tego co widziałem masz 31 pkt straty nie 21
11 sierpnia 2008, 22:24
Co z ligą Typerów?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brakuje mi Llorente w ataku, nie wiem czemu Del Bosque nie dał mu żadnej szansy.
0
Poprawne daty macie na grafice
0
ja mam pytanie co z ligą typerów?
0
Ciekawe jakby to było gdyby dwie drużyny Barcy grały w Primera?
0
wujo444- z tego co widziałem masz 31 pkt straty nie 21
0
Ciekawe jakby to było gdyby dwie drużyny Barcy grały w Primera?
0
Brakuje mi Llorente w ataku, nie wiem czemu Del Bosque nie dał mu żadnej szansy.
0
Poprawne daty macie na grafice
0
ja mam pytanie co z ligą typerów?
0
Co z ligą Typerów?