kiepski
Dołączył/a: sierpień 2012
Poznań
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
0
Kurde, ciekawe jak to bedzie wygladalo za pare dobrych lat. Leo, Xavi i Iniesta toczacy ze soba zaciekle boje jako trenerzy najlepszych europejskich druzyn. Patrzac przez pryzmat czasow dzisiejszych ciezko mi to sobie wyobrazic. Jedno jest pewne, wzzyscy beda chcieli trenowac Barce
2
Nie wiem czy pamietacie ale kiedys po wielkich meczach, byly one wrzucane do sciagniecia. Ciekawi mnie czemu juz tak nie jest. Mam nadzieje ze jak Barca wygra LM to ktos dobry wrzuci final a serwer. Przez ostatnie sezony jak nie koniecznie Barca wygrywala trofea to zawsze poprawialem sobie humor finalami LM badz manita z Realem.
0
Osoba, ktora wpadla na pomysl tytulu okladki Sportu, zasluguje na krate browara :p
Mistrzostwo
0
Kurde, chyba sie z Pazdziochem na mozgi pozamieniali ze takie brednie wygaduje
0
Stary, wręcz przeciwnie, nie powinno być Ci ich szkoda, ponieważ to, że grają w takim kozim City to tylko i wyłącznie ich wybór. Jak dla kogoś liczą się pieniądze a nie trofea to ich wybór.
0
Nie no kuwa, co jeszcze... może stadion o nazwie allah akbar (specjalnie z małej)
Mam nadzieje, że ktoś zrobi z nimi prządek i kiedyś kupie sobie nową koszulke bez tego loga
9
Na maxa wkurza mnie ten cały katar ( specjalnie z małej)
Jak srają pieniędzmi to niech zbudują takie stadiony, gdzie można będzie przeprowadzić Mundial w wakacje. Myślą, że dali komuś kosmiczne pieniądze w łape, żeby przyznać im te zasrane prawa to teraz cały piłkarski świat będzie zmieniał plany, żeby zorganizować mistrzostwa na jesień czy wiosne
0
Zaglos9walem na Mache, z tym ze jak dla mnie chlopina sie marnuje na obronie
2
Nic dziwnego ze uciekali z Hiszpanii, ktora za tamtych czasow byla rzadzona przez Faszyste Franko, ktory zreszta bardzo faworyzowal Real. To wlasnie za tamtych czasow Real za pomoca Dyktatora zdobywal najwiecej tytulow na krajowym jak i europejskim podworku o czym wielu "ekspertow" zachwycajacych sie Realem Di Stefano zapomina...
2
Dobrze gada, polać mu!
Też nie kpiłem żadnek koszulki od kiedy widnieje na niej nazwa tego chorego kraju
0
Z całym szacunkiem dla Messiego i jego umiejętności, oraz tytułów, które zdobył, zarówno indywidualnych jak i zespołowych, również uważam, że wybór Messiego do finałowej trójki w tym sezonie to nieporozumienie. Osoby, które głosowały na Niego, robiły to zapewne z przyzwyczajenia bo akurat do wysokiej formy Argentyńczyk Nas przyzwyczaił. Ewidentnie nie był to jego sezon... czego nie można powiedzieć o pozostałej dwójce
Miejmy nadzieje, że w przyszłym roku wybór Messiego jako finalisty, nie będzie dla nikogo zaskoczeniem
0
Zakładam, że to oni wymyślili szczoteczkę? No wielkie mi odkrycie na miare Nobla, tak genialne, że Biali ani Azjaci by na to nigdy nie wpadli prędzej czy później.
A co do powiedzenia, przemoc rodzi przemoc, lewackie hasło odzwierciedlające politykę Europy zachodniej, wobec ciapaków z fatalnymi skutkami. Wobec nich bardziej powinno być stosowane powiedzenie ogień zwalczaj ogniem
4
Weź, proszę Cię, zacznij się interesować tym, zanim zaczniesz się wypowiadać na jakiś temat. W tamtych szerokościach geograficznych, człowiek jako jednostka nie jest nic wart a w szczególności kobiety. Bronisz tych "ludzi" a gdybyś tam mieszkała to pewnie w wieku 14 lat miałabyś już trójkę dzieci i była czwartą żoną jakiegoś religijnego fanatyka, który i tak zdradzałby Was z kozami
0
dzisiejszy mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że w ostatniej dekadzie istnieje europejska piłka i długo, długo nic.
Według mnie nie ma innej możliwości, niż europejski finał.
A za Leo i spółkę, trzymam kciuki w małym finale
0
no i??
Z całą moją sympatią do Leo, europejska piłka w ostatniej dekadzie o niebo przewyższa pozostałych. W małym finale bedę trzymał kciuki za Argentyne
1
Brazylia mistrzem Brazylii
Mówiłem, że szwaby rozjadą walcem Brazylie i nikt mi nie wierzył a tu prosze
Chcecie czy nie, jutro Holandia zrobi to samo z Argentyną i bedzie europejski finał
3
po pierwsze, chyba w finale pocieszenia o trzecie miejsce, Niemcy nawet z największą pomocą sędziów, nie powinni mieć problemu z awansem do finału.
Sprawa nr dwa, jakie czekamy? Prędzej Neymar zagra jeszcze w tych Mistrzostwach niż Dani
0
sorry, mój błąd :P
0
I bardzo dobrze Hiszpaom, że im Holendrzy tak utarli nosa!!!
Nikt tak jak Holandia i Argentyna nie zasługuje na misrtzostwo.
A Hiszpania i Brazylia niech się powybijają w 1/16
0
"Rywal w Lidze Mistrzów również odnotował potknięcie w tym tygodniu"
potknięcie? Barca to się zdrowo wyj*bała
0
100 dni... jak ten czas zapiernicza!
0
Dobry czas z pierwszą bramką. Miejmy nadzieje, że wpadnie jeszcze nie jedna
0
Łoooo koniec świata. Na okładce MArki jest osoba związana z innym madryckim zespołem, niż Real :O
0
Brazylia jest murowanym faworytem do wygrania zawodów na własnym terenie. Do tego już pokazali Hiszpanii, gdzie raki zimują. Argentyna i ekipy z Europy, będą musiały się nieźle natrudzić, żeby pokonać Neymara i spółkę.
0
Oby Real zagrał tak jak z Elche, to Atletico wciągnie ich nosem z obecną formą. Ale jednak to są derby, więc chłopaki z białej części Madrytu mogą się zmobilizować
0
Jestem na ciezkiej czopie i prosze nie czepiac sie stylu i pisowni. Pozdrawiam
0
Z jednej strony Ci pilkarze nie sa przystosowani do poziomu gry w Europie. Z drugiej strony Tata jest gosciem ktory z niczego cos stworzyc i jezeli twierdzi se sie nadaja to jestem w stanie mu zaufac glownie co do obroncy. Jezeli chodzi o bramkarza to po co nam gosc ktory gra z jakimis slabymi ekipami jak ppdobno mamy zaklepanego tego niemca z borusi
0
Cesc> Xavi
Chlopak ma niesamowity start sezonu. Wlasnie ogladam mecz z Valencja. Kapitalny zanotowal wystep
0
Myślę, że po tym transferze głównymi wygranymi będzie sam Ozil i Arsenal. Real mimo sporej kwoty, którą zainkasował, jakościowo straci w środku pola. Myślę, że Ozil będzie wymiatał w Arsenalu i że długo tam miejsca nie zagrzeje. Za rok lub dwa Arsenal sprzeda go z nawiązką.
W sumie to się ciesze z tego transferu. Każde osłabienie u najgroźniejszego rywala jest powodem do jakiegoś stopnia zadowolenia.