Transfer Songa moim zdaniem jest nierealny. Jeżeli chcemy kupić zawodnika tej klasy to przychodzi mi na myśl jeden piłkarz - Yann M'vila. Młody, zdolny i niezbyt drogi. Jest bardzo inteligentny i dobrze rozgrywa pilkę.
Chyba ty jesteś chory bo nie widzisz prawdy. Popieram w 100% Armandi. Wolę, żeby Mino stał niż ta kaleka. Ja nie widzę w jego grze żadnego pozytywu. A dla Mino to może być szansa na pokazanie się, tak jak w ostatnim meczu. Oglądałeś, nie?
Komentarze
0
Transfer Songa moim zdaniem jest nierealny. Jeżeli chcemy kupić zawodnika tej klasy to przychodzi mi na myśl jeden piłkarz - Yann M'vila. Młody, zdolny i niezbyt drogi. Jest bardzo inteligentny i dobrze rozgrywa pilkę.
0
Ciekawy jest też wywiad z Casillasem. Redakcjo, wstawcie też wywiady z zawodnikami oprócz Barcelony, bo jest to ciekawe i fajnie się czyta. :D
0
Radamel Falcao
0
Leandro Damiao
0
Messi rozegrał 8 spotkań przeciwko londyńskiej Chelsea.
0
O ile mi się wydaje, to Kiko był pierwszym transferem Barcelony...
0
Ciekawy jest też wywiad z Casillasem. Redakcjo, wstawcie też wywiady z zawodnikami oprócz Barcelony, bo jest to ciekawe i fajnie się czyta. :D
0
lukasoon15
Chyba ty jesteś chory bo nie widzisz prawdy. Popieram w 100% Armandi. Wolę, żeby Mino stał niż ta kaleka. Ja nie widzę w jego grze żadnego pozytywu. A dla Mino to może być szansa na pokazanie się, tak jak w ostatnim meczu. Oglądałeś, nie?
0
Rossel pownien zaproponować Jeffrena + 30/35 mln euro.
0
Spoko gość z niego ;D