1

@HavertzKai slaby był, to fakt. Tylko kto, w trybie przyspieszonym, za niego?

1

Chciałbym napisać inaczej, ale nie zasłużyliśmy na awans.
Tyle.
Pozdro.
PS
Ansu znowu wypada na X-miesięcy???

2

Fajnie ta piłeczka chodzi, jeszcze tylko pucia brakuje.

0

@Cules2011 spokojnie, kwestia czasu.

2

Spokojnie, jeszcze 10-15 minut i Alba zajedzie tego Williamsa :p

0

Ten sabotaż Busiego w środku 2-3 razyna mecz to już takie jego zagranie firmowe sie robi powoli.

0

@HavertzKai kto ma wejść?

0

To daje około 7 goli na sezon.
Zaokrąglmy to do 10ciu goli na sezon...co, "po nowych pieniądzach", których rząda, daje każdego gola wartego 4 bańki ojro. Nieźle.
Już nawet nie chce mi się liczyć ile jest warta minuty gry tego pajaca.

1

@ramon59 o to, to.

9

@Gacek5 ...no, i puć też.

4

Pierdylion klubów w różnych dyscyplinach tak robi, a i Barca nie jest święta w tych sprawach. Niby obecna sytuacja z Gavim jest inna?
Dbajmy o swoj ogródek.
K.

0

@bady48 tan sam "pan agent" o mały włos nie pogrążył Camavingi... pazerna świnia

1

Chyba fair, nie?

1

@Kidd pytanie też, na ile taki zawodnik będzie dawał z siebie w tej końcówce sezonu (i kariery w FCB); mając na uwadze kończący się kontrakt oraz jego podatność na kontuzje.
Już wolę kogoś, kto zostawi serducho na boisku.

0

A za umtitiego nie ma, a nie, czekaj...

8

Jakby Tobie panie "agencie-frajerze", wystawić rachunek za te dni, kiedy Twój klient nie był zdolny do gry (jak to mówisz- nie mieliśmy możliwości gry nim), to byś się nogami nakrył. Zabieraj swojego pajaca, tylko pomóż mu spakować swoje klocki, bo pewnie tego też nie ogarnie.
Kończyć ten cyrk!

1

piłkarki, jak piłkarki, ale że Dembele nie ma?

1

"Saga związana z przyszłością Ousmane’a Dembélé dobiega końca"...ufff, fajnie, nareszcie, w końcu!
Jeszcze...tylko 48h, do piatku, do po obiedzie, jak tylko wróci z kibla, no ostatecznie do "zimniej zośki", ale wtedy to już na bank!
Parodia.

1

@prodigy ma ambicje chłopak, to widać!

0

@FCMichalo NIe chcę już oglądać jego gęby w naszym klubie, ale coś mam podobne przeczucia.
On, a przede wszystkim jego agent, przytulą znacznie więcej kasy* w lato, jak będzie wolnym agentem.
*jak się znajdzie naiwny ktoś oczywiście
K.

2

"Decyzja należy jednak do Francuza", o matko!

0

Dobrze, że nie paznokieć!
Paluszek i główka to...
Oj, niektórzy to się potrafią "ustawić"

0

Co za determinacja, brawo!
Tylko brać przykład...a nie, chwila...

0

Nie ma tego złego.
Fakt, że to konkretny grajek, mógł przyjśc za darmo, jednak pewnie jego pensja by do najniższych nie należała.
Po co płakać nad rozlanym mlekiem.
Pozdro,
K.

0

Alemany, kto jak nie ty?

0

@DamianBarcaCule absolutnie to rozumiem. Chodzi mi o to, ze barca powinna podjąć bardziej stanowcze kroki itp. Wiem, że stoi za tym biurokracja itp, ale taki brak szacunku jaki ten debil pokazuje ostatnio (jak i przez większość czasu jego "kariery" w FCB) to jest jakiś absurd. Ukrócić i tyle, nikt nie stoi ponad klubem.
Pozdro.

0

@DamianBarcaCule wiesz co, myślę, że już było na tyle dużo czasu, że dawno ta sprawa powinna być załatwiona. Nie od dziś pajac robi szopki (a pstatie kilka tygodni to jest jakiś absurd), a Barcelona sie nad nim spusz*za.
Dziś 48h, pojutrze kolejne, ostateczne "ma czas do poniedziałku"...i tak sobie przebimbamy do lata.

0

@Przemas8411 był Wawrzyniak do wzięcia, ale jak zwykle BArca przespała temat. Chociaż, 38lat, taki drugi Alves tylko że z lewej strony, ale skrzydełka by chodziły - to by mogło wypalić ;P
Pozdro,
K.

3

Przyszły zdobywca "Złotego Dzbana".
Zarządzie, 48 godzin? To powinno być załatwione w 5min - krótka piłka.

2

Adama, jak przyjdzie, będzie miał ziomka na siłce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?