0

Gavi na Eintraht to muss

1

Gavi i Pedri sztos mamy 30min wystarczy jedna bramka

0

I wlasnie po to jest Auba

0

@Pogba Auba strzelil 2 gole z Real i ma mega staty co ty gadasz xd

0

Co to sa za decyzje... Co to za za podania Auba idealnie wybiega, a tem podaje na aut

4

Japierdole, a co mial z ta zajebana reka zrobic?

0

Ten karny podsumowuje poziom ligi Hiszpaniej

0

Co to jest niby za faul?

0

Co to znowu za parada bramkarza...

0

Morales to jedyne zagrozenie Levante, a od nas nie ma zagrozenia xd

5

Tyle filmikow ze trenuja strzaly same okna wpadaja przychodzi mecz i zawsze strzaly w 3 sektor trybun xd

0

Ja bym dal Pedriego i Gabiego za Nico i Aube + Ferrnan na 9

1

Ciezki mecz zamiast probowac skontrowac jak jest okazja De Jong rusza fajnie z pilka to Ferrnan truchtem xd

0

Nico wypozyczenie i dawac Kessiego bo gramy w 10, a Levante w 12

0

Za wolno, pressing nie dziala cos sie zawiesilo

0

Czemu nie do Ferrnana Alves??

4

Gramy troche za wolno i za statycznie drugi juz mecz taki zadyszka?

0

Czemu u nas drugi mecz z rzedu podania nie funkcjonuja?

8

Wolny sztos, Alba trzyma forme z Niemiec

0

Levante gra jak Eintraht i widac duze problemy

0

@KwaK No wlasnie cos czytalem ze Nico kontuzja na rozgrzewce i Puig za niego

16

@zaiks Levante tez bez Pedriego i Gaviego

1

Guczi sruczi na boisku Feddek dochodzi

3

Fabinho czerwona powinna by

1

@VeB 1899 Zle wykonal karnego nie ma wtedy powtarzania

5

I teraz mi powiedzcie ze Messi by pasowal do City , Pepowi niepotrzebny zawodnik ktory komoletnie nie pracuje w obronie i pressingu

0

@macio_944 LFC jest lepsze w drugiej polowie na razie

1

Da sie tak szybko linie narysowac? Pokazali by sedziom w Hiszpanii jak to sie robi bo im to 5 min zajmuje

0

Warto zwrocic uwage na swietne sedziowanie

0

Eintraht przegrywa 0:1 z Fraiburgiem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?