kisielboss
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
taktyka mourinho się wypala jeżeli drużyna gra podobnie jak chelsea czyli tak jak psg czy atletico w zeszłym roku mou nie ma pomysłu i jeszcze ten burak costa na ataku on powinien tak dla zasady dostać 4 miechy jak suarez kary może zacząłby grać jak prawdziwy piłkarz a nie podwórkowy cham nie wiem jak mozna mioeć takiego zawodnika i nie staać się go utemperować
0
jak dla mnie w ostartnich meczach neymara widzę lekką zazdrość o współpracę messiego z suarezem ale to tylko moje zdanie a tak poza tym to mam nadzieję,że jest tak jak mówi i tridente będzie wymiatać bez względu na wszystko
0
według mnie alves to już nie ten sam zawodnik co kiedyś jego dośrodkowania wołają o pomste do nieba ale dobrze dogaduje się z messim więc dałbym mu ten kontrakt na 2 lata z tym że za ten drugi rok miałby płacone od ilości liczby meczów lub jakieś 20 procent mniej niż za ten pierwszy sezon po podpisaniu nowej umowy, a w tym czasie nasz nowy nabytek którego napewno barca zakupi mógłby się uczyć grać u boku messiego
0
sorry mój błąd spojrzałem na pique i mathieu i od razu napisałem a teraz jak napisałeś wychodzi że się wygłupiłem sorry
0
czemu suarez siedzi z obrońcami ??mourinho by kazał siedzieć z napadziorami :D