0

Mieliśmy dobrą reprezentację kiedy zdobyliśmy 2 razy 3 miejsce

0


Hehehe bardzo dobre

0

Nie tylko na necie

0

No właśnie ciekawe ;)

0

Dotrze teraz do mnie :P

0

Nie wiem a skąd mamy to wiedzieć pytaj się Eleven, Może Eleven dojdzie za 3 miesiące za pół roku a możne nawet za rok dojdzie Eleven.

0

No może by tak było :)

0

Co naprawdę ??

1

Ronaldo karne, Messi wolne ;)

0

Dobry transfer wprowadził Mourinho

0

To jest śmiech Karola a nie Luka Modrić

0

Wiem ale będzie narazie eleven jest tylko w necie

0

tak na canal + Sport ani na żadnym innym w telewizji nie będą pokazywać tylko w necie i dlatego się pytam kiedy eleven bo na Eleven będą pokazywać mecze la Liga

0

szkoda że 1 kolejkę będzie można oglądać tylko na necie a wiecie kiedy dojdzie kanał Eleven??

0

Pique bardzo złe Zachowanie bardzo złe

0

Bardziej bym obstawił Manchester City

0

Zasłużyli na to trofeum w 1 meczu SP Hiszpanii my nie dołączaliśmy do gry, Wtedy Barcelona nic nie grała

0

Musimy to wygrać VeB!!!

0

Najlepiej jakby było tak w tym spotkaniu rewanżowym nie powinni zagrać Barta bo zwalił i remisowaliśmy w Superpucharze Europy a po drugie Ter Stegena powinno zabraknąć po jego błędach a więc do zwycięstwa BARCA!!!

0

Chyba wiadomo że wygra nasza La Puelga 2 gole po rzutach wolnych PIĘKNIE!!!

0

FC Barcelona: Ter Stegen, Alves, Bartra, Vermaelen, Adriano, Rafinha, Mascherano, Sergi Roberto, Pedro, Suárez, Messi. Składy!!! Realne Polecam ;)

0

FC Barcelona: Ter Stegen, Alves, Bartra, Vermaelen, Adriano, Rafinha, Mascherano, Sergi Roberto, Pedro, Suárez, Messi. Składy!!! Realne z FCB

0

Komentarz usunięty

0

Wie ktoś na jakiej stronie będą składy??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?