nie jest adekwatne zwracanie mi uwagi na sposób mojej pisowni pewnych słów, a co do Twojej wypowiedzi to masz słuszność. mam nadzieje ze jak najszybciej wróci do komfortowej formy. VeB!
synu od kiedy zacząlem świadomie interesowac sie futbolem. Batra jeszcze sie duzo musi nauczyc. dla Twojej wiadomosci od 10 lat mam karte kibica i troszke sie na piłce nozej a szczególnie na FCB znam w przeciwienstwie do Cb :)
Ci co pisza ze Geri jest słaby albo mozna za niego dopłacic, sa sezonowcami, osobami nie znajacymi sie na piłce lub kompletnie nie ogladaja meczy. Pique to najwyzsza swiatowa klasa. A Ci co twierdza ze lepiej sprzedac i kupic to chyba nie znaja tradycji Barcy. pozdro.
człowieku zawodnik mający 26 lat nie nadaje sie do gry w piłke?? co Ty gadasz? dla obrońcy jest to najlepszy moment połączenie jeszcze młodości i vigoru oraz zdobytego doświadczenia. gra na razie troche w kratke ale mysle ze to wynika z tego ze jest troszke przemeczony :)
Ci co pisza ze Geri jest słaby albo mozna za niego dopłacic, sa sezonowcami, osobami nie znajacymi sie na piłce lub kompletnie nie ogladaja meczy. Pique to najwyzsza swiatowa klasa. A Ci co twierdza ze lepiej sprzedac i kupic to chyba nie znaja tradycji Barcy. pozdro.
Ja uważam tak... Jeśli Gerard będzie chciał powiedziec cos o swoim związku z Shakira to to powie... A jego Ojciec niech sie za dużo nie wypowiada na tematy osobiste swojego syna... A tych paparazzi to po mordach bił za te brednie co wypisują... Jestem z toba Gerard.... MOC!
nie jest adekwatne zwracanie mi uwagi na sposób mojej pisowni pewnych słów, a co do Twojej wypowiedzi to masz słuszność. mam nadzieje ze jak najszybciej wróci do komfortowej formy. VeB!
Komentarze
0
nie jest adekwatne zwracanie mi uwagi na sposób mojej pisowni pewnych słów, a co do Twojej wypowiedzi to masz słuszność. mam nadzieje ze jak najszybciej wróci do komfortowej formy. VeB!
0
synu od kiedy zacząlem świadomie interesowac sie futbolem. Batra jeszcze sie duzo musi nauczyc. dla Twojej wiadomosci od 10 lat mam karte kibica i troszke sie na piłce nozej a szczególnie na FCB znam w przeciwienstwie do Cb :)
0
Ci co pisza ze Geri jest słaby albo mozna za niego dopłacic, sa sezonowcami, osobami nie znajacymi sie na piłce lub kompletnie nie ogladaja meczy. Pique to najwyzsza swiatowa klasa. A Ci co twierdza ze lepiej sprzedac i kupic to chyba nie znaja tradycji Barcy. pozdro.
0
Pique!
0
człowieku zawodnik mający 26 lat nie nadaje sie do gry w piłke?? co Ty gadasz? dla obrońcy jest to najlepszy moment połączenie jeszcze młodości i vigoru oraz zdobytego doświadczenia. gra na razie troche w kratke ale mysle ze to wynika z tego ze jest troszke przemeczony :)
0
Ci co pisza ze Geri jest słaby albo mozna za niego dopłacic, sa sezonowcami, osobami nie znajacymi sie na piłce lub kompletnie nie ogladaja meczy. Pique to najwyzsza swiatowa klasa. A Ci co twierdza ze lepiej sprzedac i kupic to chyba nie znaja tradycji Barcy. pozdro.
0
Jest MOC Gerard oby tak dalej...
0
Ja uważam tak... Jeśli Gerard będzie chciał powiedziec cos o swoim związku z Shakira to to powie... A jego Ojciec niech sie za dużo nie wypowiada na tematy osobiste swojego syna... A tych paparazzi to po mordach bił za te brednie co wypisują... Jestem z toba Gerard.... MOC!
0
Geri i tak jest najlepszym ŚO na świecie!
0
nie jest adekwatne zwracanie mi uwagi na sposób mojej pisowni pewnych słów, a co do Twojej wypowiedzi to masz słuszność. mam nadzieje ze jak najszybciej wróci do komfortowej formy. VeB!