0

Kazdy robi to co lubi ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie do wyciągnięcia tez o nich myślałem ;)

1

Chciałbym taki skład w najbliższej przyszłości to tylko wyłącznie moja opinia z dystansem Panie i Panowie

Bramka - Ter Stegen
Obrona - Bellerin, Pique , Umtiti, Alba
Pomoc - Carles Alena , Busquets , Coutinho
Atak - MSN

2

Wystarczy 0.2 na Bernabeu i tyle a Bayern oczywiście z lewym na czele na to jak najbardziej stać.

0

Idą ostro po 2 z rzędu Ligę Mistrzów.

1

Utrzymać 1.1 i czekać na powrót lewego.

0

Juventus zatrzyma real ;)

0

I znowu do nory.

0

Najlepiej żebyśmy wczoraj wygrali a Real dziś dostał baty he.

9

Ameryki nie odkryles ale to prawda każdy z nas tego chce.

0

Najbardziej realny jest Coutinho.

0

W tej chwili tez tak uważam.

0

Nie ma co bronić Andre Gomesa może to i dobry grajek ale nie na szczeblu FC Barcelony.

0

To w szczególności Realowcy tak mówią, to akurat boli.

0

Tak bezradne Barcelony świat nie widział , nie którzy twierdzą , że jej era dobiega końca. Całkiem ciekawa teza.

5

Xavi płakał jak patrzył.

0

Baty jakich świat nie widział. Wstyd

4

Digne, Denis, Gomes, Paco ?? Nie lepiej to biednym ludziom było rozdać te pieniądze za nich zapłacone.

0

Ja osobiście mam dosyć z taką formą możemy marzyć o lidze mistrzów i lepiej odpaść teraz niż cierpieć jeszcze bardziej w późniejszych etapach.

4

Dlaczego my kibice musimy tak cierpieć ? Tyle kasy wydawane na pensje , na zawodników a tu za grosz zaangażowania. Być może dlatego , że mamy słaba ławkę i nie ma tej rywalizacji co jest w Realu a to jest mega potrzebne.

0

Co wyjazd w tej lidze mistrzów to wstyd.

0

Jedna bramkę panowie jedna bramkę !

0

Dani Alves będzie miał ubaw ;)

0

Jedyna rekompensata będzie zbicie realu.

3

Unzue ty nie waż się tu przychodzić bo w tej chwili tam jesteś i dokładasz swoje 3 grosze do tej przegranej.

0

Nie wiem co mam ze sobą zrobić to jest masakra leją nas jak z PSG. Remontady tu nie będzie.

0

Dyzio marzyciel.

0

On już jest zaklepany

6

Niech ten sezon się już skończy mam go po dziurki w nosie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?