kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kazdy robi to co lubi ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie do wyciągnięcia tez o nich myślałem ;)
1
Chciałbym taki skład w najbliższej przyszłości to tylko wyłącznie moja opinia z dystansem Panie i Panowie
Bramka - Ter Stegen
Obrona - Bellerin, Pique , Umtiti, Alba
Pomoc - Carles Alena , Busquets , Coutinho
Atak - MSN
2
Wystarczy 0.2 na Bernabeu i tyle a Bayern oczywiście z lewym na czele na to jak najbardziej stać.
0
Idą ostro po 2 z rzędu Ligę Mistrzów.
1
Utrzymać 1.1 i czekać na powrót lewego.
0
Juventus zatrzyma real ;)
0
I znowu do nory.
0
Najlepiej żebyśmy wczoraj wygrali a Real dziś dostał baty he.
9
Ameryki nie odkryles ale to prawda każdy z nas tego chce.
0
Najbardziej realny jest Coutinho.
0
W tej chwili tez tak uważam.
0
Nie ma co bronić Andre Gomesa może to i dobry grajek ale nie na szczeblu FC Barcelony.
0
To w szczególności Realowcy tak mówią, to akurat boli.
0
Tak bezradne Barcelony świat nie widział , nie którzy twierdzą , że jej era dobiega końca. Całkiem ciekawa teza.
5
Xavi płakał jak patrzył.
0
Baty jakich świat nie widział. Wstyd
4
Digne, Denis, Gomes, Paco ?? Nie lepiej to biednym ludziom było rozdać te pieniądze za nich zapłacone.
0
Ja osobiście mam dosyć z taką formą możemy marzyć o lidze mistrzów i lepiej odpaść teraz niż cierpieć jeszcze bardziej w późniejszych etapach.
4
Dlaczego my kibice musimy tak cierpieć ? Tyle kasy wydawane na pensje , na zawodników a tu za grosz zaangażowania. Być może dlatego , że mamy słaba ławkę i nie ma tej rywalizacji co jest w Realu a to jest mega potrzebne.
0
Co wyjazd w tej lidze mistrzów to wstyd.
0
Jedna bramkę panowie jedna bramkę !
0
Dani Alves będzie miał ubaw ;)
0
Jedyna rekompensata będzie zbicie realu.
3
Unzue ty nie waż się tu przychodzić bo w tej chwili tam jesteś i dokładasz swoje 3 grosze do tej przegranej.
0
Nie wiem co mam ze sobą zrobić to jest masakra leją nas jak z PSG. Remontady tu nie będzie.
0
Dyzio marzyciel.
0
On już jest zaklepany
6
Niech ten sezon się już skończy mam go po dziurki w nosie