0

w jakims artykule było ze juz na weselu Messiego o tym wspomniał,wiec jednak wiedzieli ze odchodzi :-)

0

wg mnie silniejsza i tak jest Valencia,ale kazdy ma swoje zdanie :-) pozdrawiam

0

a nie Valencia?

1

Couthinio :-) dobre dobre :-)

1

Swietny zawodnik,piekne rajdy odwazne robi,wg mnie jest dla nas bezcenny,bo moze zagrac na wielu pozycjach,a co jak co,dodajac do tego to co potrafi Sergi,jest to dla nas swietna wiadomosc :-)

1

Cos chyba z nim nie tak heheh,sory ale ja nie wierze ze Espanyol da nam rade... :-)

0

Pikolaki z kolumbii :-)

38

ale smieszna fota heheh :-)

0

Pozdro z Mazur,baw sie dobrze,miłego ogladania :-)

0

Cillessen - Semedo,Pique,Mascherano,Alba - Paulinho,Busquets,Iniesta - Messi,L.Suarez,Dembele
Fajnie jak by zagrali takim składem :-)

0

Panowie i Panie,nie wiem jak Wy,ale jak dla mnie Arda jest lepszy od Gomesa i dawal bym Ardzie wiecej szans niz dla Andre

8

najlepsze komentarze sa typu - tyle kasy wydaja ,gdzie tem mes que un club,kolejny grajek za taki hajs,jestesmy jak te szejki.... ludzie,to nie nasz hajs ,za 20 mln to sobie mozemy Krychowiaka kupic,chcecie zwyciestw bez klasowych pilkarzy? liczycie ze co roku wyskoczy nam z rezerw Iniesta,Messi czy Xavi? hehe raczej nie,dlatego po co pisac ile to Barca nie wydaje, a niech wydaje skoro stac,to nie nasze pieniadze ludzie,a to ze wydaja to sie pozniej cieszymy z efektow,dlatego nie płaczcie tylko sie cieszcie :-) pozdro!

1

to prawda,ale niestety gdyby nie te transfery to nie mielibysmy szans na czołowe miejsca w Europie

1

ja nie widze zeby plakal,placzesz jedynie ty bo komentujesz.a ze komentujesz jego,to ja ciebie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

benzema heheh,juz predzej Ramosa bym w te miejsce wstawil

2

Mysle ze chciałbym Szachtar,na wyjezdzie moze byc roznie,ale u nas bedzie dobrze :-)

0

to prawda,przykładem Grzesio Piechna :-) pamietacie? hehe wiem ze to tylko ekstraklasa byla no ale... :-)

0

jeszcze zeby tak Mascherano strzelil wg było by git !:-)

0

Iniesta zaczał strzelac :-)

0

To mi się podoba! :-)

0

Ty tak na serio??

0

Czygrynski asem nie był za ten hajs co dali :-)

1

Juventus kolego nie jest dobry,remis ze słabym Atletico na ich stadionie,bieda rzeczywiscie...niektorzy to tu mysla ze wszystko idzie wygrac po 5-0...poprosze zaczac ogladac City,to nie bd narzekania,jak Barca za słaba dla waszych oczu...

1

Sergi Roberto-bardzo fajny pracowity zawodnik,miło sie goi oglada,ładnie wjechał w pole karne i zagrał dla Luisa,no ale efekt widzielismy...

0

ohoho no to powodzenia :-)

0

Ter Stegen- Semedo,Mascherano,Umtiti,Digne- Roberto,Busquets,D.Suarez - Messi,L.Suarez,Deulofeu

2

dobrze mowisz,autor wg pisze jak bysmy nawet z Atletico beznadziejnie zagrali,widac dla autora remis w Madrycie to słaby wynik......

1

aj juz nie badz taki,daj mu odpowiedz :-p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?