Użytkownik zbanowany
30 kwietnia 2013, 23:27
0
sorry ze tak napisze ale za te wasze komentarze typu "buhahaha" jesli jutro barca nie awansuje to tak was bede jechal ze sie zesracie z nerwow. mozecie mnie hejtowac mam was gleboko w DUPIE
30 kwietnia 2013, 23:21
Prosze was Barcelono zemscij sie na szwabach i wygrajcie to.AMEN kur*a
30 kwietnia 2013, 22:49
30 kwietnia 2013, 20:18
Całym sercem, duszą, ciałem zawsze będe za realem
30 kwietnia 2013, 20:13
20 kwietnia 2013, 21:28
już powinno być 2:0 a jest 0:0 KURWA
17 lutego 2013, 17:27
Nie osrajcie sie tylko
3 kwietnia 2013, 20:36
tez tak mysle
2 marca 2013, 18:00
tak czy siak,jak można przegrać z rezerwowym składem realu?ŻAL
9 kwietnia 2013, 19:39
robert10185 w jakim ty świecie żyjesz? Galatasaray-Real 1:3
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
sorry ze tak napisze ale za te wasze komentarze typu "buhahaha" jesli jutro barca nie awansuje
to tak was bede jechal ze sie zesracie z nerwow.
mozecie mnie hejtowac mam was gleboko w DUPIE
0
Prosze was Barcelono zemscij sie na szwabach i wygrajcie to.AMEN kur*a
0
0
Całym sercem, duszą, ciałem
zawsze będe za realem
0
0
już powinno być 2:0 a jest 0:0 KURWA
0
Nie osrajcie sie tylko
0
tez tak mysle
0
tak czy siak,jak można przegrać z rezerwowym składem realu?ŻAL
0
robert10185
w jakim ty świecie żyjesz?
Galatasaray-Real 1:3