6 maja 2009, 23:18
0
Michał Pol w Nsport "łysi powinni mieć zakaz sędziowania" :D Visca el Barca !!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Michał Pol w Nsport "łysi powinni mieć zakaz sędziowania" :D Visca el Barca !!!!!!
0
Michał Pol w Nsport "łysi powinni mieć zakaz sędziowania" :D Visca el Barca !!!!!!