0

0

szukajcie na rojadirecta.me, to druga liga, więc wątpię żeby jakiś polski kanał to transmitował ;p

0

Zgadzam się, że Xavi czasem przesadza. Już nawet nie chodzi o tą murawę... Bardziej irytują mnie wypowiedzi typu "byliśmy lepsi" i "cały czas dominowaliśmy" po przegranych meczach, nawet wtedy, kiedy posiadanie piłki zupełnie nie przekładało się na kreowane sytuacje pod bramką przeciwnika. Czasem trzeba zagryźć zęby i przyznać, że grało się słabo, a tego z ust naszych graczy niestety dawno już nie słyszałam.
Co do artykułu - czytając go miałam wrażenie, że autor najbardziej martwi się tym co ludzie powiedzą... Jakby nie było innych problemów ;p Ludzie zawsze będą hejtować tych, którzy aktualnie są na szczycie bądź czymś się wyróżniają. Nie warto się tym przejmować.

0

fcb191
na pewno miał jakiś powód. może zdenerwował się za te gesty Ronaldo w stronę kibiców, w końcu to Bask, nie da sobą pomiatać. ale tego możemy się już tylko domyślać ;)

0

fcb191
wyleciał z boiska za głupotę? to jest żart czy Ty tak na serio? przecież on robił wszystko żeby uciec z tą ręką!
o pierwszej kartce i podwójnych standardach sędziego aż żal wspominać.
tak, chciałabym tego piłkarza na CN. widziałeś w ogóle chociaż kilka meczy Bilbao w tym sezonie? Javi bardzo przypomina mi Masche, pewnie dlatego, że to również nominalnie pomocnik. świetnie wyprowadza piłkę z obrony.
zresztą... niepotrzebnie się produkuję. bez odbioru i miłej nocy.

0

gratuluję Realowi mistrzostwa.
a Javiego podziwiam za cierpliwość i opanowanie. nie dość, że niesłusznie wyleciał z boiska, to jeszcze ta akcja z Ronaldo... ahhh, jak ja bym chciała chłopaka u nas... może się uda (:

0

no cóż, ja znalazłam takie tłumaczenie:
"„Rijkaard we mnie nie wierzył”, powiedział dla L’Equipe. „Chciał, aby nasza gra opierała się na najwyższym poziomie fizycznym. Uważał, że to jedyny sposób, aby znaleźć się na tym samym poziomie, co najlepsze kluby europejskie. Cztery lub pięć lat temu byłem uważany za słabego i bezużytecznego. Byłem rakiem dla Barçy! Piłkarz o wzroście 1,70 m był nieprzydatny.”"
różnica całkiem spora, nie uważacie?

0

ja bym chciała Martinez z Bilbao, ale mogę sobie jedynie o nim pomarzyć ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?