1

''FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą''

1

nooo i to rozumiem :)

0

nie jednemu cules popłynęła dziś łza ..
[*] Tito ..

0

dokładnie , też byłabym wdzięczna za link do dobrej transmisji :)

0

polecicie jakąś transmisje ? bo nwm na czym w spokoju przez te 90 min można bd obejrzeć mecz .

0


Amadeusz: 2.0 Bayern - Juve

0

Madridista22 jak ci się coś nie podoba to won stąd ! Nikt cie tu nie trzyma ;)

0

Wie ktoś może czy będzie można obejrzeć gdzieś powtórkę ? Bo jeden raz mi nie wystarczy ♥

0

Nie przejmujmy się !
Dajmy się pocieszyć Kibicom Realu bo oni rzadko mają do tego powód . A Nasza Barca cały czas pokazuje dlaczego jest nazywana 'najlepszym klubem świata' !!

0

dajcie link do tego oficjalnego konta Messiego ; )

0

[*]
szkoda go ;

0

0

Pepe , Pepe .. ty chuju !

0

tak ode mnie brawo dla Iniesty ; *
nie strzelił nic , ale starał się .

0

pięknie ; ))

wracaj David ! ;

0

Messi ;

0

ei w tv to tylko na canal + można bd obejrzeć ?

0

matkoo .

dobree ; D

ale stres był ;/

0

należy mu się wolne ; )

0

eej na jakim programie to bd ?

0

powiem tak :

Barcelona to najlepszy klub. wszystkie puchary .. mistrzostwo świata itd . same mówią za siebie , ale oprócz tego FCB ma coś czego Realowi brakuję to szacunek do samych siebie jak i innych graczy i tutaj przypomnę kilka chamskich zagrywek ze strony Realu . Nie mam szacunku do realu i nie mam go tez do wszystkich zadufanych kibiców tego niedojebanego klubiku . Reaal cioty ! tak jest , było i będzie !

LIczy się tylko najlepszy klub na świecie czyli FC Barcelona !

0

nie pierwszy i nie ostatni puchar Messiego ; *

0

gdzie można kupić tą koszulke z słowami wsparcia dla Villi ?

0

będzie dobrze ! .. musii ; *

wracaj do zdrowia szybkoo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?