klaudii_
Dołączył/a: grudzień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
''FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą''
1
nooo i to rozumiem :)
0
nie jednemu cules popłynęła dziś łza ..
[*] Tito ..
0
http://24.media.tumblr.com/d5dc5bad5d2885aae2403e69bb4e616b/tumblr_mvaeyqksds1rtequ6o1_400.gif coś pięknego :D
0
dokładnie , też byłabym wdzięczna za link do dobrej transmisji :)
0
polecicie jakąś transmisje ? bo nwm na czym w spokoju przez te 90 min można bd obejrzeć mecz .
0
Amadeusz: 2.0 Bayern - Juve
0
Madridista22 jak ci się coś nie podoba to won stąd ! Nikt cie tu nie trzyma ;)
0
Wie ktoś może czy będzie można obejrzeć gdzieś powtórkę ? Bo jeden raz mi nie wystarczy ♥
0
Nie przejmujmy się !
Dajmy się pocieszyć Kibicom Realu bo oni rzadko mają do tego powód . A Nasza Barca cały czas pokazuje dlaczego jest nazywana 'najlepszym klubem świata' !!
0
dajcie link do tego oficjalnego konta Messiego ; )
0
[*]
szkoda go ;
0
0
Pepe , Pepe .. ty chuju !
0
tak ode mnie brawo dla Iniesty ; *
nie strzelił nic , ale starał się .
0
pięknie ; ))
wracaj David ! ;
0
Messi ;
0
ei w tv to tylko na canal + można bd obejrzeć ?
0
matkoo .
dobree ; D
ale stres był ;/
0
należy mu się wolne ; )
0
eej na jakim programie to bd ?
0
powiem tak :
Barcelona to najlepszy klub. wszystkie puchary .. mistrzostwo świata itd . same mówią za siebie , ale oprócz tego FCB ma coś czego Realowi brakuję to szacunek do samych siebie jak i innych graczy i tutaj przypomnę kilka chamskich zagrywek ze strony Realu . Nie mam szacunku do realu i nie mam go tez do wszystkich zadufanych kibiców tego niedojebanego klubiku . Reaal cioty ! tak jest , było i będzie !
LIczy się tylko najlepszy klub na świecie czyli FC Barcelona !
0
nie pierwszy i nie ostatni puchar Messiego ; *
0
gdzie można kupić tą koszulke z słowami wsparcia dla Villi ?
0
będzie dobrze ! .. musii ; *
wracaj do zdrowia szybkoo !