kluskv123
Dołączył/a: czerwiec 2011
Andrychów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już niedlugo ten chłopak będzie najlepszym piłkarzem świata i wspomnicie moje słowa. Pozdrawiam
0
Niby nic nie zostało jeszcze potwierdzone odnośnie transferu ale jeśli tak ma to wyglądać to lepiej niech idą do PSG !!!! Po chwili będą płakać jak Neymarek
1
Osobiscie zamiast tego De Jonga wolalbym Eriksena
1
Niech liczy jak Neymarek a potem będzie wydzwaniał,że chciałby jednak zmienić otoczenie
5
Lament lament i jeszcze raz lament.
Co niektórych aż żal czytać...
Po raz kolejny Messi potwierdza kto tak naprawdę dominuje :)
1
Sezon 2010/2011 był 7-8 lat temu gdzie wszystkich klepaliśmy po 5:0. Pozdrawiam
0
Jak tak Cie czytam to mi się trochę smutno robi... co takiego niby się stało,że wyciągasz daleko idące wnioski,że Barcelona nie wygra Ligi Mistrzów ? Wnioskujesz to po tym,że grali praktycznie drugim składem z totkami i zremisowali ? Człowieku wszystko okaże się po przerwie zimowej więc ogarnij się troszkę. Pozdrawiam
0
Siemka wszystkim :)
Mauricio dobry trener jednak nie trawie chłopa za jego wypowiedzi to jest typowy anty Barcelona aż nóż się w kieszeni otwiera. Barcelona 2:0 Totki
9
Twoje wypowiedzi są bez szału
10
Bez Messiego nie wygląda to tak źle jak wszyscy sądzili,że będzie wyglądać.
Jak zarząd sprzeda rafinhe to tragedia ten chłop jest genialny tylko brakuje mu minut.
Co do meczu to widać,że chłopy gryzą trawę jak za starych dobrych czasow :)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników FC :)
0
Wydaje mi się,że w tym sezonie będzie bardzo ciężko... W lidze mistrzów też mieliśmy ciężko z Totkami a teraz z Valencia :(
2
Pokory trochę kolego !!!
0
Bez sensu tak gadać,że Messi ratuje, póki co to jest początek sezonu więc nie ma dobrego zgrania. Ciesz się z bramki a nie marudź na forum
19
Panowie spokojnie przecież to dopiero 3 mecz a Wy juz zmienników chcecie... Skoro pierwsza 11 ma miec formę to musi się też zgrać a szkoda byłoby na początku stracić punkty
0
Ty chyba coś ćpałeś :D
0
Brawo Rea. Karius do zwolnienia
2
Dobra skończcie już to użalanie, i tak była to bardzo długa passa 43 spotkań, szkoda historycznego sukcesu aczkolwiek najważniejsza jest drużyna także ten mecz nie miał większego znaczenia, chyba tylko dla rezerwowych żeby mogli się pokazać. Jeśli chodzi o grę to najwyższa nota dla Coutinho widać,że pod nieobecność Messiego próbuje brać ciężar gry na siebie i udaje mu się to. Mam takie pytanko odnoście właśnie tej pary. Ktoś wie który strzelil szybciej hat tricka w barwach Barcelony ?
0
Świeżość=sukces brawo trenerze wreszcie to zauważyłeś :)
0
Porażki w sporcie się zdarzają pamiętaj,że nic nie trwa wiecznie swojego czasu gdy w sezonie 2010/11 byliśmy hegemonem piłki nożnej, każdego klepaliśmy jak chcieliśmy ale czasy się zmieniają i na przestrzeni lat drużyny potrafią wyciągać wnioski i ustawiać taktykę pod Barcelone więc głowa do góry i trzeba się cieszyć z rzeczy które nam jeszcze zostały czyli Liga i Puchar Króla ja uważam,że Liga i Puchar ligi jest równie ważny jak CL.
1
Właśnie po takich meczach poznaje się charakter drużyny. Ja myślę,że Barcelona będzie zła i wygra
1
Zastanawiam się czemu wolicie martwić się Realem w lidze mistrzów jak Barceloną trochę to przykre... Wielu z tego forum bardziej przeżywa mecze Realu jak naszego zespołu może czas zmienić barwy ??
0
Antek szacun za brameczke :)
0
Komentarz usunięty
1
Jeśli chodzi o mecz z Juve, Real zagral dobrze ale zauważ,że biorąc całokształt pod uwagę to uważam że Roma zagrała lepsze spotkanie od Juve tym bardziej,że awansowali z totkami na wielkim szczęsciu
0
W każdym razie za takie błędy powinni surowo karać
2
I tak właśnie sędziowie rzekomo pomagają Barcelonie buahahaha
1
Gdyby te złote piłki miały jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości :)
W tym sezonie Liga Mistrzów bardzo wyrównana nie ma zdecydowanego faworyta. Real ma ten plus,że walczy już tylko i wyłącznie w lidze Mistrzów, My nadal walczymy na trzech frontach.
0
Realowi została tylko Liga Mistrzów dlatego mogą sobie na to pozwolić i oddać się tym rozgrywką w 100%. My póki co walczymy nadal na 3 frontach
0
Jeśli awansujemy nie zepsuje bo Messi zniszczy finał
0
Dla mnie zawsze będzie graczem Barcelony :) gość miał ciąg na bramkę