27 września 2011, 22:26
0
David Villa ładnego gola strzelił :) Messi też wiadomo :)
27 września 2011, 22:21
FC Barcelona na zawsze.
7 września 2011, 15:56
kocham piłkę nożną , bardzo chciałbym grać w takiej szkółce może na turniejach wyłapią mnie i moich kolegów hehe
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
David Villa ładnego gola strzelił :) Messi też wiadomo :)
0
FC Barcelona na zawsze.
0
kocham piłkę nożną , bardzo chciałbym grać w takiej szkółce może na turniejach wyłapią mnie i moich kolegów hehe
0
kocham piłkę nożną , bardzo chciałbym grać w takiej szkółce może na turniejach wyłapią mnie i moich kolegów hehe
0
FC Barcelona na zawsze.
0
David Villa ładnego gola strzelił :) Messi też wiadomo :)