kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 W Polsce jest tak wyrównana liga że jeszcze nawet Widzew i Legia mogą się załapać do europejskich pucharów. A Zagłębie gra przyzwoicie ale gra tak większa liczba drużyn.
0
W Polsce otwarto już kilka salonów przytulania. Usługa ma charakter platoniczny. Co o tym sądzicie ?
https://moi-mili.pl/przytule-cie-za-pieniadze-otwarto-pierwszy-w-polsce-profesjonalny-salon-przytulania/
6
Przecież jakiś czas temu mówiło się że Erik Garcia jest wolny.
1
@Comentateiro Bardziej do parlamentu.
2
Niech porzuci ten fałszywy islam i przejdzie na prawdziwą wiarę katolicką.
2
@DariaFCB Ja bym wprowadził podatek od braku kota hehe :-))
3
Psy są fajne, koty też. Jak właściciel odpowiedzialny a pies nadmiernie nie szczeka w bloku to jest wszystko ok.
0
@lucca87 Jeżeli dobrze pamiętam to przed ostatnimi skokami które zostały anulowane przed niemcem skakał przedskoczek a przed Kacprem już chyba nie ( pewnie już ich zabrakło) więc nie można tego uznać bo śnieg w torach spowolnił Kacpra.
0
@FCB24 Pierwsze co pamiętam to oglądanie drużyny Wójcika na igrzyskach olimpijskich w 1992 roku. Był wielki sukces 2 miejsce. Później dobrze pamiętam Mistrzostwa Świata w 1994 roku. A z piłki klubowej to pierwsze co pamiętam to przegrana Barcelony 4:0 z Milanem w 1994 roku. A tak gdzieś od początku 1995 roku jak zacząłem kupować tygodnik "Piłka Nożna" to już dobrze byłem zorientowany i w piłce reprezentacyjnej i klubowej, i w polskiej i zagranicznej.
Wiele widziałem takich drużyn, np obrona reprezentacji Brazylii w 2014 roku, Niemcy zrobili z nich miazgę, też np obrona Barcelony gdy przegrywała z Bayernem 8:2.
0
Żałuję że weszłem i coś takiego zobaczyłem bo teraz czuję obrzydzenie.
2
@Arden Ależ to debilne. Nie zrobił bym czegoś takiego nawet za wielkie pieniądze bo to jest obrzydliwe.
0
Byki miały w składzie też obrońcę ( nie pamiętam dobrze nazwiska) który był specjalistą od rzutów za 3 punkty. Chorwat Toni Kukoc był wtedy rezerwowym a w każdej innej drużynie byłby wielką gwiazdą. Wtedy najbardziej w ciągu swojego życia interesowałem się koszykówką i nawet miałem krótkie chwile gdy wydawało mi się że może koszykówka jest ciekawsza od piłki nożnej.
0
Nie byłem aż tak wielkim fanem NBA ale pamiętam jak w latach 90 Jordan wrócił i mieli świetną ekipę w Chicago ( Jordan, Pippen, Kukoc, jakiś australijczyk też tam był) i dominowali. W innych drużynach gwiazdami byli O`Neal, Ewing, Malone, Stockton, Magic Johnson. Mój jeden znajomy oglądał te mecze w nocy, kibicował bykom i zawsze jak wygrali i mnie następnego dnia spotkał to opowiadał i się cieszył.
0
@MessiForeverTheBest No piszą w necie że tak. Gdzie ta Ewa Pajor poszła ...
0
Dobrze Robert mówi.
1
@severius Kawy nie piję a herbaty nie słodzę.
0
@MessiForeverTheBest Alexia jest homo ?
A no już widzę że tak. Nie wiedziałem.
Sprytne te laski - trenują piłkę nożną po to by popodglądać inne kobiety pod prysznicem po meczach i treningach. :-)
1
@Karol145 No to w porządku, życzę żeby było dobrze.
0
@Karol145 A mi nie podziękujesz ?
0
@Karol145 Był tu na forum ze dwa tygodnie temu gość który powiedział żonie że sobie nie radzi i to popsuło jego relację z żoną. Możesz poszukać tego tematu i sprawdzić co on potem powiedział. Łaszenie się do żony o dobre słowo przyniesie zły skutek.
0
@JanuszKorwinMikke Bzdura. Po Luczo bezapelacyjnie najlepszy jest Flick a reszta wygląda blado.
0
@AbelKabel Po co żałować ?
1
@FcPortoFan1999 Wstawię kiedyś wolnym czasem.
1
@FcPortoFan1999 Z internetu. Ale swoje mam 3 to może kiedyś wstawię.
0
@kocuur Ciekawe czy ktoś zjadł więcej niż 20 ?
1
@FcPortoFan1999 No pewnie, zima to trzeba trochę tłuszczu.
2
Właśnie zjadłem 20 pączka dzisiaj. A Wy ile zjedliście ?
1
Pan Janek gada głupoty a redakcja oczywiście musi te głupoty zamieścić żeby klikalność się zgadzała.
0
@KibicBarcy84 To sprawdź ile już strzelił.
1
@Pawlak1992 To prawda, jego obsesja jest nieco toksyczna no ale środowisko piłkarskie w Portugalii będzie go popierać. Chciał bym żeby nie miał tej bramki w fazie pucharowej bo jest denerwujący, ale pewnie będzie miał. W odstawieniu jego nie pomaga też fakt że nie ma klasowego środkowego napastnika u nich, Goncalo Ramos sobie szkodzi tym że jest rezerwowym w PSG. Fernando Santos mógłby wrócić do trenowania Portugalii bo on jako jedyny miał odwagę go posadzić na ławce.