koggut
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
London
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
Adasinho - Człowieku co mecz to zadajesz te pojeb... pytanie !!!
Jezeli masz cyfre no to musisz sobie obejrzeż w necie hahahah
Ja mam N-ke wiec oglądam w HD :)
Pozdrawiam
0
No to eto bedzie musiał sie pogodzic z tym ze zlatan jest lepszy hehehehe
0
Gdzie bedzie leciał ten mecz w TV ? Posiadam Platforme N
0
MICHAEL I MESSI VERY GOOD
0
Gdzie mozna kupić bilety? Mieszkam w LDN