0

BAN

0

Adasinho - Człowieku co mecz to zadajesz te pojeb... pytanie !!!

Jezeli masz cyfre no to musisz sobie obejrzeż w necie hahahah

Ja mam N-ke wiec oglądam w HD :)

Pozdrawiam

0

No to eto bedzie musiał sie pogodzic z tym ze zlatan jest lepszy hehehehe

0

Gdzie bedzie leciał ten mecz w TV ? Posiadam Platforme N

0

MICHAEL I MESSI VERY GOOD

0

Gdzie mozna kupić bilety? Mieszkam w LDN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?