koko4748
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za rok żemło
8
W PK do ćwiećfinału/półfinału to bez bramkarza można grać
0
taa, wolałbym nie powtarzać ogrywania Munira
0
zdał?
0
Żebym chociaż wiedział co tam pisze w tym filmie
0
chyba go kupię i będzie mi ogródek podlewać
0
Suarez nie grał 4 miechy bodajże i też mu łatwo nie było na początku
0
Tradycyjny schemat : Radość z transferu - wielkie nadzieje - słaby początek - sprzedawanie zawodnika - dobra gra po około 2-3 miesiącach
0
Ale broda , szkoda że Ney takiej nie ma
1
Nie przyjął bo bał się krytyki tak jak po mundialu
7
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11666220_946430525396120_1546373566107764847_n.png?oh=0895c3f25fc0a63c6910fb71f7294875&oe=562B7AF3
0
Do finału doszedł jakoś , tylko podjął w nim złe decyzje :d
0
No i prawidłowo zrobili z tą prywatną trybuną , tylko powinni jeszcze wyrzucić tych kibiców
0
Jak wygra chociaż ligę angielską to będę szczęśliwy
47
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11698607_946333562072483_918925891075943282_n.jpg?oh=f0add11660e5ca7decc086fa45adefba&oe=562DB428
1
Alexisie Sanchez , czekam na kolejne trofea
0
Dałbym te 70 milionów + 30 bonusowe
0
oferta nadal aktualna
2
Jestem dumny z Sancheza :) Świetny mecz
0
Trenerzy jazdy na wrotkach dużo zarabiają
0
To ten co rzuca tym co ma pod ręką?
0
No bo jeśli by przegrali to by była jego wina jak zwykle :D
0
ale wiesz , że igrzyska są U-21 bodajże ?
0
1. Dobrą
2. Dostateczną+
3. Dobrą
4. żadnego z wymienionych , a najlepiej Isco
5. dobrą
6. Dostateczną
7.Dobrą
8. nie
9. Bardzo dobrą
10. Bardzo dobrą
11. Środek pola
12. Sandro , resztę bym sprzedał tak samo Douglasa
0
Komentarz usunięty
0
0
nom , kopnął pewnie bo się zamyślił i nie zauważył
0
Po co nam on :/ Chciałbym żeby Vermaelen mógł się wykazać
2
taa 100 mln za obrońcę nieREALne
0
Diego Godín - tylko że nigdy nie chciałem być obrońcą xd
Wolałbym być Ibrą