0

za rok żemło

8

W PK do ćwiećfinału/półfinału to bez bramkarza można grać

0

taa, wolałbym nie powtarzać ogrywania Munira

0

zdał?

0

Żebym chociaż wiedział co tam pisze w tym filmie

0

chyba go kupię i będzie mi ogródek podlewać

0

Suarez nie grał 4 miechy bodajże i też mu łatwo nie było na początku

0

Tradycyjny schemat : Radość z transferu - wielkie nadzieje - słaby początek - sprzedawanie zawodnika - dobra gra po około 2-3 miesiącach

0

Ale broda , szkoda że Ney takiej nie ma

1

Nie przyjął bo bał się krytyki tak jak po mundialu

0

Do finału doszedł jakoś , tylko podjął w nim złe decyzje :d

0

No i prawidłowo zrobili z tą prywatną trybuną , tylko powinni jeszcze wyrzucić tych kibiców

0

Jak wygra chociaż ligę angielską to będę szczęśliwy

1

Alexisie Sanchez , czekam na kolejne trofea

0

Dałbym te 70 milionów + 30 bonusowe

0

oferta nadal aktualna

2

Jestem dumny z Sancheza :) Świetny mecz

0

Trenerzy jazdy na wrotkach dużo zarabiają

0

To ten co rzuca tym co ma pod ręką?

0

No bo jeśli by przegrali to by była jego wina jak zwykle :D

0

ale wiesz , że igrzyska są U-21 bodajże ?

0

1. Dobrą
2. Dostateczną+
3. Dobrą
4. żadnego z wymienionych , a najlepiej Isco
5. dobrą
6. Dostateczną
7.Dobrą
8. nie
9. Bardzo dobrą
10. Bardzo dobrą
11. Środek pola
12. Sandro , resztę bym sprzedał tak samo Douglasa

0

Komentarz usunięty

0

0

nom , kopnął pewnie bo się zamyślił i nie zauważył

0

Po co nam on :/ Chciałbym żeby Vermaelen mógł się wykazać

2

taa 100 mln za obrońcę nieREALne

0

Diego Godín - tylko że nigdy nie chciałem być obrońcą xd
Wolałbym być Ibrą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?