0

To nie barca wygrała 18 razy mistrzostwo hiszpanii to real je przegrał

0

oby barca przegrała

0

Ronaldinho strzelił

0

przewaga przewagą ale karny to naciągany jak nic

0

Ferran Telechea Coro

0

Ruszyła maszyna ? trudno zeby mieli nie wygrać z beniaminkiem i to ostatnim w tabeli

i nie wypisujcie po pierwszym zwycięstwie w PD ze juz liga i liga mistrzów nasza. Pożyjemy zobaczymy

0

gijon ostatnia drużyna w tabeli

0

takie same dostają barceloniarze i realowcy takim to dobrze

0

barca Guardioli hahahahahaha zal

0

TVC International

jest z hotbirda na cyfrowym polsacie i cyfrze plus

0

Który z trenerów w Primera Division jako pierwszy straci pracę?

na naszego głosowało najwięcej

0

Porażka Realu tożadna nowość nie wygrali w Riazor od 16 lat. Ale barca troche dala ciała

0

cule tak jak i dwa poprzednie

0

jedyna dobra wiadomosc ze real tez przegra

zawsze przegrywa na Riazor :)

VEB

0

najgorzej: Barça,Bayern,Juventus,Fenerbahçe

0

nie ma takiej opcji zeby spotkać sie w fazie grupowej z realem Najwcześniej z realem mozna sie spotkać w ćwiercfinale

0

Będą YAYA jak wisła powtórzy wynik z beitarem u siebie! hehe. a tak jak myślicie kogo wylosujemy w fazie grupowej LM?

0

Real to Real

0

el payaco śmieszny to ty jesteś dzieciaku

0

jazda jazda jazda biała gwiazda !!!

0

dobre yaya tvp nie pokaże meczu

0

e tam tez mi cos. Zmierzmy sie z takmi drużynami jak choćby chelsea która rozbiła milan

veb

0

dotarła do półfinału, gdzie została wyeliminowana przez Real Madryt.

heheee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?