koks11212
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Wawa
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że każdy mecz to zupełnie inna historia. W tym roku real dobrze gra z bezpośrednimi rywalami. Zaledwie remis z Atletico, a porażki były na początku sezonu jak forma była daleka od dobrej. Piłkarze Realu mieli tylko 4 dni i to + dla Barcelony, ale Real gra u siebie. Mówimy, że to na + dla Realu, a to na + do Barcelony. Ale wynik i tak pewnie będzie zależał w 90% gry Pedro, Messiego, Sancheza (nie wiem kto u was wyjdzie w 11), a w Realu od Bale'a, który jest w dobrej formie, Ronaldo i Benzemy.
0
Nie byłbym na wszym miejscu taki pewny. Real w tym roku gra dużo równiej i lepiej niż Barcelona, dowodem odrobienie tylu punktów. Trzeba z respektem podchodzić do rywala. Wątpie, że będzie wynik z różnicą 2+ bramek. Mój typ 2:1 Real, albo 1:0 Real :P
0
Barca 1-0 Sanchez :D Ma więcej goli :3
0
Dodam, że Real jest najskuteczniejszy w Europie pod względem strzałów zza pola karnego. Ma zrezygnować z tego, co przynosi dużo bramek?
0
0
No, jedyny pozytyw siły Bayernu :P
0
Ta ja to obstawiam 16:0 dla Barcy, w finale ich zmieciemy tak samo, korona, a potem Mourinho zostanie trenerem barcy. Bartku, a Barcelona w tym sezonie wygrała z Atletico bezpośrednio? Kibicujesz od wczoraj? Skoro wielkość Realu jest złudna to czemu jest 1 w tabeli? Czasami mi szkoda, ze Barca ma takich kibiców. Niestety Real też ma takich :/
0
Ta Real może i nie gra najlepiej w niektórych meczach, ale je wygrywa. Nie wiem dlaczego Wy, kibice Barcelony po zwycięstwach się wkurzacie i gadacie, że Real grał tak, że on zrobił to, a on tamto. Śmiejecie się niektórzy, ale Barcelona właśnie w takich meczach zawiodła, to też świadczy o sile klubu. Nie chcę tu nikogo urazić, chcę pokazać, że to nie ma sensu. Trzeba patrzeć przede wszystkim na siebie, na swoje mecze. Żeby wygrać mistrzostwo trzeba wygrywać, a nie czekać aż potencjalny rywal przegra. Sędziowie mylili się, mylą się i będą się mylić. Ja nie jestem specjalistą i nie jestem wstanie powiedzieć czy powinna być czerwona kartka dla Pepe czy nie, tak samo nie jestem w stanie ocenić czy był karny na Ronaldo. Więcej perspektywy potrzeba. Liczę, że walka o mistrzostwo będzie zacieta i chcę żeby dalej była. Te 2 kluby, Real Madrid i FC Barcelona są wielkie, bo bezpośrednio rywalizują głównie ze sobą przez całą historie footboalu.
0
Ta, a przed meczem był do sprzedania. Teraz jest bardzo dobrym piłkarzem.