kolagadawid
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Persyfl Czy ty masz echolalię?
Zawsze używam cudzysłowów, gdy cię cytuję.
Na moje pytanie odnośnie kłamania nigdy mi nie odpowiedziałeś na moje pytanie, bo pytałem czy matka nie nauczyła cię, a nie "wpajała" etc.
Woda istniała i może przestać istnieć przez złą gospodarkę. Dobre zarządzanie gospodarcze jest potrzebne to utrzymania pitnej wody. Woda i jedzenie to gospodarka (bo na pewno nie światopogląd, kultura i obyczaje), dlatego właśnie gospodarka jest ważniejsza niż światopogląd.
Gospodarka jest najważniejsza - to fakt. Zamykam temat.
Jeśli chcesz znów ten temat otworzyć, to podaj wreszcie dowód co ze światopoglądu jest w polityce ważniejsze od gospodarki, tj. wody czy jedzenia. Bo jak na razie to tylko próbujesz trollować, ale ci nie wychodzi.
"Czy to bezmyślne wstawianie fragmentów"
Tylko, że wszystko jest wyżej, czarno na białym.
Wiesz, że twoje ostatnie wypowiedzi składają się w 70% z Moich słów?
0
@Barthez_94 słowo klucz: TWOJEJ opinii.
Jak widać nawet sami gracze Realu zgadzają się z tym, że są dużo niżej od Barcelony, więc Twoja opinia nie ma znaczenia :D
1
@AlvaroHanso Masz rację, za Valverde byśmy wygrali. Tak jak kilka miesięcy wcześniej 'wygraliśmy' z gorszą drużyną z Madrytu w superpucharze. Rzeczywiście była reakcja. Na Camp Nou też była reakcja i również 'wygraliśmy'.
Od Pana Setiena to ty się chłopcze w tym sezonie odwal. Po 2,5 latach Valverderowania, Setien w 2 miesiące nie jest w stanie zrobić więcej niż zrobił to co do tej pory. I tak szacun dla niego, że poprawił Busquetsa. Żaden zegar nie tyka, na ocenę Setiena poczekamy do stycznia 2021, kiedy Setien będzie miał za sobą rundę po pełnym okresie przygotowawczym.
0
@Persyfl Jak już Mnie cytujesz, to używaj cudzysłowów.
Na pytanie czy matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać. 0 razy mi odpowiedziałeś.
Nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem. Czy ty twierdzisz, że życie na Ziemi byłoby w stanie przetrwać, gdyby nagle zniknęła woda?
Gospodarka to zasoby. Zasoby to jedzenie i woda. Bez dobrej gospodarki ludzie nie mieliby co do gara włożyć. Gospodarka > światopogląd, więc gospodarka jest w polityce najważniejsza. To fakt.
Czy to bezmyślne kłamanie o wstawianiu fragmentów toich wypowiedzi w swoje, nawet bez oznaczania, że to cytat, ma czemuś konkretnemu służyć?
Takie "nieprawda, bo ty" to się jedynie w piaskownicy sprawdzało, a i tak nie najlepiej.
2
@liberoFCB jak możesz, podaj nagranie z jego rozmów w przerwie
2
Szkoda, że Brejtłejt nie zrobił wcześniej Mariano...
0
@eye65 XDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Persyfl To urocze, że zarzucasz Mi dziecinność poglądów, bawiąc się w przedrzeźnianie. Czy ja tu jakoś specjalnie ujście swoim poglądom w ogóle dawałem?
W każdym razie odpowiedz na moje pytanie, skoro nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie, to znaczy że ewidentnie widać jak bardzo prostym nie mającym racji dzieciakiem jesteś.
Ale poważnie, wszystko w porządku? Nie odpowiedziałeś na to pytanie ani razu.. Nauczyć można wielu rzeczy, ale jak widać tych ich nie zostałeś nauczony.
Taaa, bez grawitacji przestałoby istnieć życie na Ziemi, bez jedzenia i wody - ludziom żyłoby się gorzej. To są podstawy fiyzyki. Ty na prawdę masz małą wiedzę jeżeli właśnie uznałeś, że bez gospodarki, czyli bez jedzenia i wody ludziom żyłoby się tylko gorzej.
Czy ty w ogóle słyszałeś kiedyś o definicji dowodu?
Wiem, że to może wydawać się trudne, ale nie ma w Moich wypowiedziach tutaj niczego, co by wykraczało poza proste wnioskowanie.
Przychodzisz, rzucasz pustym sloganem i innym zarzucasz trollowanie. To miała być autoironia?
0
@Persyfl "fani Konfy"
pudło
"Pudło"
a nie jesteś? tylko oni mają takie dziecinne poglądy
Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie pisałem nic o mojej matce. Ponawiam więc pytanie: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?
Podałeś grawitację i skłamałeś. Nie jest ważniejsza. Jest równie ważna, ale nie ważniejsza.
W każdym razie twoje fikołki intelektualne na prawdę nie poprawiają twojej sytuacji. Chciałeś zabłysnąć, ale ci nie wyszło, tym samym udowadniając, że gospodarka jest najważniejsza. Trolluj sobie ile chcesz.
0
@Persyfl Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie pisałem nic o mojej matce. Ponawiam więc pytanie: A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać?
No to prześledźmy. Przyznałem ci rację, że tlen jest ważniejszy od jedzenia i wody.
I wtedy ty o dziwo, nie wywiązałeś się ze zobowiązania, tylko zacząłeś kombinować. Nie wygrałbyś tego przed sądem
Ale wiesz, że od samego powtarzania nie stanie się to prawdą? W ogóle, czemu Ja się dziwię, że fani Lewicy, kłamiący że jestem fanem Konfy czerpią garściami z Goebbelsa?
Nie podałeś żadnego argumentu potwierdzającego, że jest coś ważniejsze od gospodarki, czyli jedzenia wody i tlenu.
"twój slogan"
Czemu mam wrażenie, ze bardziej tym powtarzaniem próbujesz przekonać siebie niż innych?
0
@Persyfl "Odnoszę się tylko do twojej deklaracji i tego jak się z niej rakiem wycofujesz"
- A matka nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać? Nie wycofałem się z niej.
W każdym razie: Gospodarka jest najważniejsza. To jest fakt, a nie opinia. Jeśli twierdzisz inaczej, to podaj argument, w postaci podania czegoś co jest nam do życia bardziej potrzebne ze światopoglądu niż z gospodarki.
Dopóki tego nie zrobiłeś - stwierdzenie 'gospodarka jest najważniejsza', jest faktem.
0
@Persyfl A bo ty chciałeś bym ci przyznał rację, że tlen jest ważniejszy od jedzenia i wody. To ta, przyznaję ci rację - tlen jest wazniejszy. Tylko że to nie jest temat dyskusji i kwestii tego czy ci przyznać rację czy gospodarka jest ważniejsza czy światopogląd. Nadal gospodarka jest najważniejsza - bo tlen jest związany z gospodarka, a nie światopoglądem.
Jeśli zaprzeczasz, że mój fakt jest faktem - podaj mi coś związane ze światopoglądem co jest ważniejsze od gospodarczego jedzenia, wody i tlenu.
Wtedy ci przyznam rację, że gospodarka nie jest najważniejsza. Dopóki nie podałeś argumentów - moja teza jest faktem.
0
@nwchades "Kilkukrotnie utożsamiłeś gospodarkę z pożywieniem i wodą"
- Bo to prawda
"Nagle utożsamiasz ją również z powietrzem?"
- Tak, a co nie mogę? Powietrze to również gospodarka, bo na pewno nie światopogląd, kultura i obyczaje.
"Bo tak Ci wygodnie?"
- Nie? Bo to prawda, moja wygoda nie ma tu nic do rzeczy.
Nadal nie podałeś mi argumentu, dlaczego to tylko moja opinia a nie fakt. Ja podałem. Więc Gospodarka jest najważniejsza - to fakt. No chyba, że mi napiszesz co jest ważniejszego z kwestii kulturowej od związanego z gospodarką jedzenia, picia i powietrza.
0
@nwchades No ale powietrze to również gospodarka (po prostu tego nie wymieniłem). Nie ma to nic wspólnego z kwestią kulturową czy światopoglądową. Tlen jest bardziej związany z gospodarką niż ze światopoglądem.
Dzięki, własnie przyznałeś mi rację: Gospodarka jest najważniejsza. W końcu jak sam napisałeś: Bez oddychania przeżyjesz krócej niż bez pożywienia i wody.
Krzysztof Bosak nie jest classic wolnościowcem, ale to najbardziej wolnościowy kandydat w obecnych wyborach.
0
@Persyfl Tlen to również gospodarka. Nie ma to nic wspólnego kwestią kulturową czy światopoglądową. Więc właśnie przyznałeś mi rację. Gospodarka jest najważniejsza.
0
@Chwytliwy Ale o czym ty do mnie bredzisz, napisałem że jest to fakt jak faktem jest że Ziemia jest elipsoidą, a ty nawet to zacząłeś negować, przez co się skompromitowałeś, a mimo to idziesz w zaparte i nie potrafisz odpuscic.
0
@Chwytliwy Przestań się kompromitować.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Elipsoida_ziemska
0
@Chwytliwy xD
Okej masz rację, to tylko moja opinia że Ziemia jest elipsoidą. Tak na prawdę Ziemia jest płaska.
0
@Persyfl napisz co jest ważniejsze dla przeżycia od jedzenia i wody, wtedy przyznam ci rację, że to kwestia oceny.
0
@nwchades Ale nie było żadnego tekstu o twojej matce. Ja tylko się kulturalnie zapytałem czy nie nauczyła cię, że nie wolno kłamać. Mnie moja nauczyła. Zamiast dyskutować merytorycznie, ty wyskakujesz z tekstami żebym szedł do nieistniejącej partii, dojrzałe to jest?
Nic nie pokazałeś. Bo na tysiące postów Bosaka wyciągnąłeś akurat te 2, żeby pasowały do twojej narracji. A pominąłeś to co ja wstawiłem - i w żaden sposób się do tego nie odniosłeś.
"Muszę iść z tym dalej?"
- Tak, musisz. Musisz to uargumentować. Gospodadarka jest najważniejsza - fakt. Ja to uargumentowałem, dlaczego to fakt. Ty tylko napisałaś, że to opinia i tyle. Napisz jeszcze że Ziemia jest płaska.
0
@Chwytliwy To jest tylko fakt, tylko fakt.
Napisz jeszcze, że to jest tylko moja opinia, że Ziemia jest elipsoidą.
0
@Chwytliwy Gospodarka jest najważniejsza, to jest fakt. Dopiero na drugim miejscu światopogląd.
0
@Persyfl jestem fanem modelu tylko i wyłącznie anty-złodziejskiego. Narodowość nie ma znaczenia.
0
@nwchades "To że gospodarka jest dla Ciebie najważniejsza w kontekście wyborów to co najwyżej osobista preferencja"
- W kontekście wyborów XD Czy ja gdzieś napisałem "w kontekście wyborów"? XD
Nie, to nie jest moja osobista preferencja tylko fakt. Gospodarka jest ściśle powiązana z jedzeniem i piciem. Im gospodarka jest lepsza tym więcej tego jedzenia i picia mamy. Sam chyba zgodzisz się, że bardziej do przeżycia jest nam potrzebne jedzenie i picie, niż te twoje latarnie (notabene to też gospodarka, typie) czy inne sprawy? Tak, to jest fakt a nie opinia i ja ci tego nie narzucam, tylko po prostu stwierdzam fakt. Jak napiszę, że Ziemia jest elipsoidą, to też wyskoczysz z wysrywem, że "nie jestemwolnościowcem" bo narzucam ci fakt, że Ziemia jest elipsoidą? XD
Matka nie nauczyła cię że nie wolno kłamać? Nie ma w Polsce partii libertariańskiej. Jest tylko stowarzyszenie libertariańskie, partia już dawno została rozwiązana.
Krzyszof Bosak nie jest classic wolnościowcem, ale to najbardziej wolnościowy kandydat. Nie jest on też w tych wyborach narodowcem. Reprezentuje on wolnorynkową Konfederację.
0
@(L)iBarca Ja nawet mu nie zamierzałem przetłumaczyć, tylko raczej nieświadomym ludziom, które mogłyby się nabrać czytając jego wysrywy
0
@kilanosio dlaczego mam jechać tam gdzie jestem?
0
@Tomek54321 "To jest juz kolejny trener co nie widzi nic w wychowankach"
> bycie inteligentnym człowiekiem
> pisanie takiej opinii po niecałych dwóch miesiącach od nowego trenera
pick one
5
@nwchades Nie interesuje mnie to czy się zgadzasz czy nie. To, że gospodarka jest najważniejsza to fakt, nie opinia. Możesz się nie zgadzać z tym, że Ziemia jest elipsoidą, ale dalej nie zmienia to faktu że Ziemia jest elipsoidą.
Natomiast przytaczanie starych postów Bosaka jest oznaką równie wielkiego dzbanostwa co popieranie/odrzucanie kogoś ze względu na poglądy społeczne.
Dlaczego manipulujesz i nie udostępniłaś tego?
Albo tego?
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/krzysztof-bosak-o-szalej%C4%85cym-wzro%C5%9Bcie-cen-i-podwy%C5%BCkach-podatk%C3%B3w-pis-i-prezydenta/3085244808154815/
Bosak nie jest klasycznym wolnościowcem - ale to najbardziej wolnościowy kandydat z obecnych. Skoro nie ma w tych wyborach wolnościowca, to trzeba wybrać tego najbardziej wolnościowego, więc tak jako libertarianin zagłosuję na Bosaka
2
@Chwytliwy też się zastanawiam co ty czytasz, co napisałeś xdd
A teraz wracamy do punktu wyjścia:
wybieranie/odrzucanie kogoś ze względu na poglądy społeczne to oznaka największego dzbanostwa. Gospodarka jest najważniejsza.
Fakt, nie opinia.