kolednik1899
Dołączył/a: luty 2011
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie porusza sie jak Henry. Zajebiste przyspieszenie!!!
0
Zgadzam się z tym że Puyol zostawił lukę w obronie ale w momencie wślizgu piłka niefartownie przed nim skozłowała. Moim zdaniem Tarzan ze wślizgiem zdążył, zabrakło szczęścia.....tyle w temacie
0
Kim by nie był, ma prawo do takiego zdania. Według mnie do panów "P" jeszcze dużo Silvie brakuje(z całym szacunkiem dla niego)VeB
0
Zamulają ci kibice.
0
Tym bardziej że źródłem newsa jest tylko rzekomo twitter. Taką informację przekazywałaby już każda stacja telewizyjna. Ale szczerze powiem że też na początku sie zmartwiłem:)))))
0
Troche chyba zaczerpnięte ze strony realmadrid.pl.Już wczoraj rano czytałem tam artykuł-bardzo podobny nawet podtytuły takie same.
0
Na stronce realu mają problem kto jest na tym zdjęciu-Alves czy Alexis!!!!!!
0
Ten news od razu bujdą zapachniał!!!!!
Tak samo było w przypadku Alvesa. W tej chwili przy tak krótkiej ławce defensorów Guardioli nawet to przez myśl nie przeszło.
0
Przede wszystkim najważniejsze jest to żeby ogarnął filozofie gry tego klubu. Wydaje mi się że idzie mu lepiej niż affelayowi, który wydawał się być strasznie wystraszony na początku gry w Barcelonie.Miejmy nadzieje że obaj dadzą rade i wtedy ,Messi ,Villa,Pedro,Sanchez,Affelay będą jak maszyna do strzelania bramek.VeB
0
Bez kitu ten koleżka, który stoi w środku jakby ktoś go tam wkleił.Do Saddama podobny!!!!
0
Siema.
Oto koment jednego z kibiców Realu Madryt. Gorąco zachęcam do przeczytania:)))))"Gdyby Barça miala po metr 1.80 to sedziowie by zobaczyli faulu i ukaraliby ich ale tak zawsze jest "chronmy malych" bo starsi czy wyzsi sa zli. W domu mam to samo mlodszy brat zawsze cos zle robi obwinia mnie a mama mu wierzy"
0
Najbardziej cieszy mnie to że ławka się powiększa. W przypadku transferu Fabregasa,oraz Thiago do pierwszej drużyny Xavi i Iniesta mają zmienników. Czekam jeszcze na Sancheza bo jestem pewien że będzie zajebistym KOCUREM:))))).Miejmy nadzieje że ten transfer wypali.