0

Dla mnie porusza sie jak Henry. Zajebiste przyspieszenie!!!

0

Zgadzam się z tym że Puyol zostawił lukę w obronie ale w momencie wślizgu piłka niefartownie przed nim skozłowała. Moim zdaniem Tarzan ze wślizgiem zdążył, zabrakło szczęścia.....tyle w temacie

0

Kim by nie był, ma prawo do takiego zdania. Według mnie do panów "P" jeszcze dużo Silvie brakuje(z całym szacunkiem dla niego)VeB

0

Zamulają ci kibice.

0

Tym bardziej że źródłem newsa jest tylko rzekomo twitter. Taką informację przekazywałaby już każda stacja telewizyjna. Ale szczerze powiem że też na początku sie zmartwiłem:)))))

0

Troche chyba zaczerpnięte ze strony realmadrid.pl.Już wczoraj rano czytałem tam artykuł-bardzo podobny nawet podtytuły takie same.

0

Na stronce realu mają problem kto jest na tym zdjęciu-Alves czy Alexis!!!!!!

0

Ten news od razu bujdą zapachniał!!!!!

Tak samo było w przypadku Alvesa. W tej chwili przy tak krótkiej ławce defensorów Guardioli nawet to przez myśl nie przeszło.

0

Przede wszystkim najważniejsze jest to żeby ogarnął filozofie gry tego klubu. Wydaje mi się że idzie mu lepiej niż affelayowi, który wydawał się być strasznie wystraszony na początku gry w Barcelonie.Miejmy nadzieje że obaj dadzą rade i wtedy ,Messi ,Villa,Pedro,Sanchez,Affelay będą jak maszyna do strzelania bramek.VeB

0

Bez kitu ten koleżka, który stoi w środku jakby ktoś go tam wkleił.Do Saddama podobny!!!!

0

Siema.

Oto koment jednego z kibiców Realu Madryt. Gorąco zachęcam do przeczytania:)))))"Gdyby Barça miala po metr 1.80 to sedziowie by zobaczyli faulu i ukaraliby ich ale tak zawsze jest "chronmy malych" bo starsi czy wyzsi sa zli. W domu mam to samo mlodszy brat zawsze cos zle robi obwinia mnie a mama mu wierzy"

0

Najbardziej cieszy mnie to że ławka się powiększa. W przypadku transferu Fabregasa,oraz Thiago do pierwszej drużyny Xavi i Iniesta mają zmienników. Czekam jeszcze na Sancheza bo jestem pewien że będzie zajebistym KOCUREM:))))).Miejmy nadzieje że ten transfer wypali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?