5

0

Może bez niego hiszpania zacznie grać ciekawszą piłkę, a nie tylko nudne klepanie.

0

Arsenal pozbędzie się rezerwowego i jeszcze trochę kasy wpadnie, a barcelona zyska lepszego obrońcę niż pique. Win win situation.

1

Czy ja dobrze widzę? Messi biegnie? Czyli jeszcze potrafi?

0

Co on teraz będzie robił w czasie przerw na reprezentacje? Może zajmie się swoim hobby czyli strzyżeniem murawy?

2

Nie dla psa kiełbasa. Boateng nie odejdzie z Bayernu.

2

0

I dobrze. Nikt go już w tej reprezentacji nie chce nawet del bosque.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?