0

jak barca nie może to levante dopomoże

0

Nic ne wygramy w tym sezonie :(

0

Oni sie już wypalili wszystko zdobyli i nie chcę im sie już grac

0

?
SERGI

0

JPRDL CO WY ROBICIE

0

no właśnie i najlepiej zmiana na doświadczonego trenera

0

k*rwa z taką grą to nie przejdziemy dalej w pucharze króla a z mancity nie chcę myśleć co się stanie

0

A affelay

0

japierd*le

0

Za alvesa kupmy azpilincuete sorry jak źle napisąłem

0

uj blisko blisko

0

Wiary troche też się denerwuje ale nie pisz najczarniejszego scenariusza

0

sędzia ślepy jesteś

0

Messsssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!! ajajajaj

0

Turan!i Valdes!!

0

nie jestem realowcem poprustu się wkurzam!

0

wolnego nieumiecie wykonac

0

To co rok temu messi

0

neymar

0

co oni odpierdzielają

0

uff już po zamknełem oczy
'

0

Valdes
!!

0

sorry zmatrwiłem się :)

0

messi nie
!!

0

Messi za kogo?

0

W tamtym sezonie nie mieliśmy neya i se radziliśmy jak messi miał kontuzje

0

Dzięki bo mi 10 sekund gra i 1 min tnie albo i więcej !:(

0

Grają lepiej??

0

Pedro ?!!

0

Dojże sie zacina to kiepsko grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?