kolo123
Dołączył/a: listopad 2012
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak barca nie może to levante dopomoże
0
Nic ne wygramy w tym sezonie :(
0
Oni sie już wypalili wszystko zdobyli i nie chcę im sie już grac
0
?
SERGI
0
JPRDL CO WY ROBICIE
0
no właśnie i najlepiej zmiana na doświadczonego trenera
0
k*rwa z taką grą to nie przejdziemy dalej w pucharze króla a z mancity nie chcę myśleć co się stanie
0
A affelay
0
japierd*le
0
Za alvesa kupmy azpilincuete sorry jak źle napisąłem
0
uj blisko blisko
0
Wiary troche też się denerwuje ale nie pisz najczarniejszego scenariusza
0
sędzia ślepy jesteś
0
Messsssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!! ajajajaj
0
Turan!i Valdes!!
0
nie jestem realowcem poprustu się wkurzam!
0
wolnego nieumiecie wykonac
0
To co rok temu messi
0
neymar
0
co oni odpierdzielają
0
uff już po zamknełem oczy
'
0
Valdes
!!
0
sorry zmatrwiłem się :)
0
messi nie
!!
0
Messi za kogo?
0
W tamtym sezonie nie mieliśmy neya i se radziliśmy jak messi miał kontuzje
0
Dzięki bo mi 10 sekund gra i 1 min tnie albo i więcej !:(
0
Grają lepiej??
0
Pedro ?!!
0
Dojże sie zacina to kiepsko grają