O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Żegnaj Henriku Larssonie!To,co uczyniłeś dla Barcelony jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju!Zawsze byłeś gwiazdą w każdym calu.Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci, pamięci ludzi oddanych bez końca Barcelonie, jak TY!

0

Największa beksa na świecie! W meczach o stawkę niemal niewidoczny,a jak się do czegoś zabierze, to wszystko partaczy,a w dodatku wylewa krokodyle łzy,jak na delikatną "panienkę" przystało.Nikt się tak nie maże,jak Krystyna!Messi przy nim to guru!Oddaj pokłon Krystynko młodemu Królowi - Lionelowi Messiemu!!!Wszystko w temacie!

0

Rasiak przy nim to bóg futbolu!Hleb???Totalne drewno!

0

Wszyscy żałują,że przeprowadziłeś się do Barcelony...Za wysokie progi, a teraz pretensje do całego świata typu "żałuję,że żyję"!Kompletny brak wyoraźni i tupet jak na prostaka przystało!Skor tak kochasz ten Arsenal,to wracaj. Nikt cię tu chłopie trzymał nie będzie, a na ławie zwolni się miejsce dla talentów,które lada moment wybuchną.Barcelona i bez ciebie będzie miała się świetnie!Nic do gry nie wniosłeś i nie wyniosłeś, a rozum też jakby krótszy!A postawa moralna poniżej wszelkiej krytyki!Nikt tu po tobie nawet nie zatęskni,chłopie!Wracaj skąd przybyłeś,jeśli zdołasz;)!

0

Dumo Katalonii jesteś dumą mego serca!!!Ofiarowuję ci moją dozgonną miłość!

Zobacz wszystkie

0

Żegnaj Henriku Larssonie!To,co uczyniłeś dla Barcelony jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju!Zawsze byłeś gwiazdą w każdym calu.Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci, pamięci ludzi oddanych bez końca Barcelonie, jak TY!

0

Wszyscy żałują,że przeprowadziłeś się do Barcelony...Za wysokie progi, a teraz pretensje do całego świata typu "żałuję,że żyję"!Kompletny brak wyoraźni i tupet jak na prostaka przystało!Skor tak kochasz ten Arsenal,to wracaj. Nikt cię tu chłopie trzymał nie będzie, a na ławie zwolni się miejsce dla talentów,które lada moment wybuchną.Barcelona i bez ciebie będzie miała się świetnie!Nic do gry nie wniosłeś i nie wyniosłeś, a rozum też jakby krótszy!A postawa moralna poniżej wszelkiej krytyki!Nikt tu po tobie nawet nie zatęskni,chłopie!Wracaj skąd przybyłeś,jeśli zdołasz;)!

0

Dumo Katalonii jesteś dumą mego serca!!!Ofiarowuję ci moją dozgonną miłość!

0

Rasiak przy nim to bóg futbolu!Hleb???Totalne drewno!

0

Największa beksa na świecie! W meczach o stawkę niemal niewidoczny,a jak się do czegoś zabierze, to wszystko partaczy,a w dodatku wylewa krokodyle łzy,jak na delikatną "panienkę" przystało.Nikt się tak nie maże,jak Krystyna!Messi przy nim to guru!Oddaj pokłon Krystynko młodemu Królowi - Lionelowi Messiemu!!!Wszystko w temacie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?