Panom el payaco i jp77 już podziękujemy za udział na forum naszej strony. Pozwólcie z łaski swojej, że o charakterze umieszczanych tutaj artykułów deycydować będziemy my sami - redakcja. A swoją nienawiść do innych klubów, to akurat Wy zachowajcie w domowym zaciszu. Nie będziemy tutaj tolerować wyzwisk ani pod adresem użytkowników, ani innych drużyn, ani redaktorów.
W tym temacie zawsze obowiązywała, obowiązuje i będzie obowiązywać jedna zasada - nie podoba Ci się, to nie czytaj, albo nie odwiedzaj tej strony. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
Panom el payaco i jp77 już podziękujemy za udział na forum naszej strony. Pozwólcie z łaski swojej, że o charakterze umieszczanych tutaj artykułów deycydować będziemy my sami - redakcja. A swoją nienawiść do innych klubów, to akurat Wy zachowajcie w domowym zaciszu. Nie będziemy tutaj tolerować wyzwisk ani pod adresem użytkowników, ani innych drużyn, ani redaktorów.
W tym temacie zawsze obowiązywała, obowiązuje i będzie obowiązywać jedna zasada - nie podoba Ci się, to nie czytaj, albo nie odwiedzaj tej strony. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
Komentarze
0
Tak, mecz rozpoczyna się o godzinie 20. Przepraszamy za błąd, już poprawione :]
0
TheMusli: Juz poprawione.
bexley: Zgodnie z tym co podaje LFP, Bilic ma dwie bramki, choć faktycznie jak zaczynałem pisać ten artykuł zaliczone miał trzy.
0
mailman: Juz zrobione.
fffj: Nie udzilaj już więcej takich bezsensownych rad.
0
Dawno i nieprawda :P Zresztą wtedy tylko jego namiastka ;]]
0
Panom el payaco i jp77 już podziękujemy za udział na forum naszej strony. Pozwólcie z łaski swojej, że o charakterze umieszczanych tutaj artykułów deycydować będziemy my sami - redakcja. A swoją nienawiść do innych klubów, to akurat Wy zachowajcie w domowym zaciszu. Nie będziemy tutaj tolerować wyzwisk ani pod adresem użytkowników, ani innych drużyn, ani redaktorów.
W tym temacie zawsze obowiązywała, obowiązuje i będzie obowiązywać jedna zasada - nie podoba Ci się, to nie czytaj, albo nie odwiedzaj tej strony. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
0
Tak, mecz rozpoczyna się o godzinie 20. Przepraszamy za błąd, już poprawione :]
0
Panom el payaco i jp77 już podziękujemy za udział na forum naszej strony. Pozwólcie z łaski swojej, że o charakterze umieszczanych tutaj artykułów deycydować będziemy my sami - redakcja. A swoją nienawiść do innych klubów, to akurat Wy zachowajcie w domowym zaciszu. Nie będziemy tutaj tolerować wyzwisk ani pod adresem użytkowników, ani innych drużyn, ani redaktorów.
W tym temacie zawsze obowiązywała, obowiązuje i będzie obowiązywać jedna zasada - nie podoba Ci się, to nie czytaj, albo nie odwiedzaj tej strony. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
0
Dawno i nieprawda :P Zresztą wtedy tylko jego namiastka ;]]
0
TheMusli: Juz poprawione.
bexley: Zgodnie z tym co podaje LFP, Bilic ma dwie bramki, choć faktycznie jak zaczynałem pisać ten artykuł zaliczone miał trzy.
0
mailman: Juz zrobione.
fffj: Nie udzilaj już więcej takich bezsensownych rad.