1 października 2008, 17:22
0
messii ... no jest najlepszy ale sie sępi jak cholerka .. niech zlapie kontuzje skopija go to zobaczycie co bedzie
29 września 2008, 09:29
ładna brameczka ładna ..... szkoda roniegooo napewde szkoda ze nie został . ..
13 września 2008, 21:01
ogladam mecz .. tak cienko gramy zee to przesada ;/
17 sierpnia 2008, 10:00
narzekacie na serwer .. najlepszy serwer rapidshare
14 sierpnia 2008, 20:39
przechodza troche pilki i troche glupich strat .. ale musimy ssie uczyc na bledach .. . viscaa ell barcaaaa forever
4 sierpnia 2008, 20:00
macie ludzie problemy Real Alternative K-Lite Codec Pack nie ma bata zeby cos nie chodzilo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
messii ... no jest najlepszy ale sie sępi jak cholerka .. niech zlapie kontuzje skopija go to zobaczycie co bedzie
0
ładna brameczka ładna ..... szkoda roniegooo napewde szkoda ze nie został . ..
0
ogladam mecz .. tak cienko gramy zee to przesada ;/
0
narzekacie na serwer .. najlepszy serwer rapidshare
0
przechodza troche pilki i troche glupich strat .. ale musimy ssie uczyc na bledach .. .
viscaa ell barcaaaa forever
0
ładna brameczka ładna ..... szkoda roniegooo napewde szkoda ze nie został . ..
0
przechodza troche pilki i troche glupich strat .. ale musimy ssie uczyc na bledach .. .
viscaa ell barcaaaa forever
0
messii ... no jest najlepszy ale sie sępi jak cholerka .. niech zlapie kontuzje skopija go to zobaczycie co bedzie
0
narzekacie na serwer .. najlepszy serwer rapidshare
0
macie ludzie problemy
Real Alternative
K-Lite Codec Pack
nie ma bata zeby cos nie chodzilo