0

0-1 alexis

0

Ja bym to widzial tak ze : v.v-alves,pique,mascherano,adriano-sergio,xavi,fabregas-messi,pedro,alexis a w drugiej polowie iniesta i neymar

0

zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?