Tak masz racje Real nie należy do tych słabszych zespołów świata.
Mają bardzo dobrych zawodników takich jak np. C.Ronaldo, Higuain, Sergio Ramos czy Benzema. To nie będzie najłatwiejszy mecz dla Barcy.
Na pewno obrońcy Madrytu będą uważać na Messiego. Uważałbym również, żeby za bardzo nie zostali poturbowani, gdyż gdyby, któryś z zawodników Barcelony doznał kontuzji, bardzo by to osłabiło zespół, a za 2 tyg grają z Interem w LM. Oczywiście bardzo będę im kibicował w tym meczu, lecz niestety nie będę go mógł zobaczyć. Messi12345 spróbuje też coś z tym meczyki.pl . Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy
Nie ma wątpliwości, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata
zaprezentował to w wczorajszym meczu, ale na jego miejscu uważałbym na następne spotkanie z Realem, gdyż wiadome jest, że nie będzie to najłatwiejszy mecz dla Barcelony, a obrońcy Madrytu pewnie będą bardzo na niego uważać podejrzewam, że będzie podwójnie kryty. Na pewno każdy w wczorajszym meczu zauważył jak Arsenal ostro grał. Co chwila były faule i raczej wszyscy byśmy nie chcieli, jeżeli Lionel 10.04.2010r doznał by kontuzji podczas meczu, bo było to poważne osłabienie drużyny, nie wliczając kontuzji Ibrahimovica.
Ale miejmy nadzieje, że nic się takiego nie stanie. Wiwat Barca
Nie ma wątpliwości, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata
zaprezentował to w wczorajszym meczu, ale na jego miejscu uważałbym na następne spotkanie z Realem, gdyż wiadome jest, że nie będzie to najłatwiejszy mecz dla Barcelony, a obrońcy Madrytu pewnie będą bardzo na niego uważać podejrzewam, że będzie podwójnie kryty. Na pewno każdy w wczorajszym meczu zauważył jak Arsenal ostro grał. Co chwila były faule i raczej wszyscy byśmy nie chcieli, jeżeli Lionel 10.04.2010r doznał by kontuzji podczas meczu, bo było to poważne osłabienie drużyny, nie wliczając kontuzji Ibrahimovica.
Ale miejmy nadzieje, że nic się takiego nie stanie. Wiwat Barca
Tak masz racje Real nie należy do tych słabszych zespołów świata.
Mają bardzo dobrych zawodników takich jak np. C.Ronaldo, Higuain, Sergio Ramos czy Benzema. To nie będzie najłatwiejszy mecz dla Barcy.
Na pewno obrońcy Madrytu będą uważać na Messiego. Uważałbym również, żeby za bardzo nie zostali poturbowani, gdyż gdyby, któryś z zawodników Barcelony doznał kontuzji, bardzo by to osłabiło zespół, a za 2 tyg grają z Interem w LM. Oczywiście bardzo będę im kibicował w tym meczu, lecz niestety nie będę go mógł zobaczyć. Messi12345 spróbuje też coś z tym meczyki.pl . Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy
Komentarze
0
Do leito
Tak masz racje Real nie należy do tych słabszych zespołów świata.
Mają bardzo dobrych zawodników takich jak np. C.Ronaldo, Higuain, Sergio Ramos czy Benzema. To nie będzie najłatwiejszy mecz dla Barcy.
Na pewno obrońcy Madrytu będą uważać na Messiego. Uważałbym również, żeby za bardzo nie zostali poturbowani, gdyż gdyby, któryś z zawodników Barcelony doznał kontuzji, bardzo by to osłabiło zespół, a za 2 tyg grają z Interem w LM. Oczywiście bardzo będę im kibicował w tym meczu, lecz niestety nie będę go mógł zobaczyć. Messi12345 spróbuje też coś z tym meczyki.pl . Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy
0
Nie ma wątpliwości, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata
zaprezentował to w wczorajszym meczu, ale na jego miejscu uważałbym na następne spotkanie z Realem, gdyż wiadome jest, że nie będzie to najłatwiejszy mecz dla Barcelony, a obrońcy Madrytu pewnie będą bardzo na niego uważać podejrzewam, że będzie podwójnie kryty. Na pewno każdy w wczorajszym meczu zauważył jak Arsenal ostro grał. Co chwila były faule i raczej wszyscy byśmy nie chcieli, jeżeli Lionel 10.04.2010r doznał by kontuzji podczas meczu, bo było to poważne osłabienie drużyny, nie wliczając kontuzji Ibrahimovica.
Ale miejmy nadzieje, że nic się takiego nie stanie. Wiwat Barca
pozdrawiam wszystkich zagorzałych kibiców Barcy
0
Nie ma wątpliwości, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata
zaprezentował to w wczorajszym meczu, ale na jego miejscu uważałbym na następne spotkanie z Realem, gdyż wiadome jest, że nie będzie to najłatwiejszy mecz dla Barcelony, a obrońcy Madrytu pewnie będą bardzo na niego uważać podejrzewam, że będzie podwójnie kryty. Na pewno każdy w wczorajszym meczu zauważył jak Arsenal ostro grał. Co chwila były faule i raczej wszyscy byśmy nie chcieli, jeżeli Lionel 10.04.2010r doznał by kontuzji podczas meczu, bo było to poważne osłabienie drużyny, nie wliczając kontuzji Ibrahimovica.
Ale miejmy nadzieje, że nic się takiego nie stanie. Wiwat Barca
pozdrawiam wszystkich zagorzałych kibiców Barcy
0
Do leito
Tak masz racje Real nie należy do tych słabszych zespołów świata.
Mają bardzo dobrych zawodników takich jak np. C.Ronaldo, Higuain, Sergio Ramos czy Benzema. To nie będzie najłatwiejszy mecz dla Barcy.
Na pewno obrońcy Madrytu będą uważać na Messiego. Uważałbym również, żeby za bardzo nie zostali poturbowani, gdyż gdyby, któryś z zawodników Barcelony doznał kontuzji, bardzo by to osłabiło zespół, a za 2 tyg grają z Interem w LM. Oczywiście bardzo będę im kibicował w tym meczu, lecz niestety nie będę go mógł zobaczyć. Messi12345 spróbuje też coś z tym meczyki.pl . Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcy