kondi536
Dołączył/a: listopad 2014
Częstochowa
0 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mądrze się wypowiedział ;)
0
Obstawiam, że LE wystawi taką 11:
ter Stegen
Montoya-Bartra-Mascherano-Alba
Xavi-Samper-Rakitić
Suarez-Messi-Neymar
1
My gramy o 3 punkty w tym meczu????
0
Czyli Montoya ani Douglas nie zagrają, więc obstawiam Adriano
0
Jako, że jutro nie zagra Neymar to pewnie wejdzie Pedro w pierwszym składzie no bo przecież nie Munir... I miejmy nadzieje, że Pedrito pokaże się ze swojej najlepszej strony :)
0
Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Może i nie zagra już w tym sezonie ale wierzę, że w przyszłym pokaże klasę
0
Wyobrażacie sobie Zubiego wraz z Bartomeu w Bayernie lub Chelsea? :D