0

Mądrze się wypowiedział ;)

0

Obstawiam, że LE wystawi taką 11:
ter Stegen
Montoya-Bartra-Mascherano-Alba
Xavi-Samper-Rakitić
Suarez-Messi-Neymar

1

My gramy o 3 punkty w tym meczu????

0

Czyli Montoya ani Douglas nie zagrają, więc obstawiam Adriano

0

Jako, że jutro nie zagra Neymar to pewnie wejdzie Pedro w pierwszym składzie no bo przecież nie Munir... I miejmy nadzieje, że Pedrito pokaże się ze swojej najlepszej strony :)

0

Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Może i nie zagra już w tym sezonie ale wierzę, że w przyszłym pokaże klasę

0

Wyobrażacie sobie Zubiego wraz z Bartomeu w Bayernie lub Chelsea? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?