kondratievski
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Irytujący dzis Suarez, szkoda ze tak malo szans na gre dostaje Denis...
16
Wole przypieczętowanie mistrzostwa 6 maja w meczu z nimi, niz jakis szpaler. Takie 3-0 i zdobycie mistrzostwa w tym dniu było by piękniejsze od szpaleru :)
1
Od lata do teraz jedynym klubem którego mecze w angielskiej oglądałem był tylko i wyłącznie Liverpool. I tylko ze względu na to by popatrzeć jakiej klasy zawodnika nie udało się ściągnąć w lecie. Mowa oczywiście o Cou. A tu teraz taka niespodzianka. Ludzie marzenia sie spełniają mamy Coutinho! Oglądnijcie sobie jego asysty i jakie walił bramy od lata do teraz ( i jeszcze sezony wczesniej) ! Masakryczne wzmocnienie :D
1
Szpaku jak zwykle irytujący. Wsluchajcie sie jak wymawia Deufulofeu, Defluofeu...
6
Uwaga ludzie ! Prawdziwa "bomba" ! Perełka!
0
Po takich cyrkach jakie odwala Madryt lejąc teraz pałami wszystkich jak popadnie ( w tym kobiety, zwalając ze schodów szarpiąc za włosy kobiety), to na miejscu Pique Iniesty Busiego Alby zrezygnowałbym z grania w tej reprezentacji!!! Natychmiastowo!!! Oglądnicie tv zobaczcie co sie tam dzieje!
0
I tradycyjnie FC Realu czyli Getafe rozłoży nogi (nie liczac poprzedniego sezonu )
7
Sraka go złapała dzień przed meczem , powaznie ;)
8
Redakcjo. Następnym razem jak będziecie umieszczać składy to wpiszcie je tak. ter Stegen- Busquets , Alba, Messi, Umtiti - Roberto, Deulofeu, Aleix, Rakitic - Pique , Iniesta :)
Tak by gimbaza dalej była zbulwersowana ustawieniem :) . Myślcie koledzy komentatorzy , bulwersujecie sie przed meczem że Roberto na PO , a widzicie żeby grał na tej pozycji teraz ??? Pisałem wczesniej (i nie tylko ja) że tak nie będzie i nie jest.
1
Ręce opadają jak się czyta niektórych. A kto powiedzial ze Roberto zagra na PO ??? Jak bym w tej grafice ustawił Messiego za Pique a Pique w miejsce Messiego to też byście uwierzyli że Messi gra na stoperze a Pique w ataku. LITOSCI dzieci ! Bardzo dobrze że gra Iniesta od początku, mają grać najlepsi a nie jakieś rotacje od początku sezonu, to trener wie najlepiej jak sie czuje Andres, chcecie żeby sie to skończyło jak w tamtym sezonie że sezon przegraliśmy właśnie przez ciągłe kombinacje i lekceważenie właśnie z takimi ogórami jak Alaves???
0
No przecież pisałem przedwczoraj żeby Chińczycy podniesli cene do 100 milionów bo ten zarzad da im bez problemu 40 ! NIE DO WIA RY co za marnotrastwo !!!
0
Dlaczego tylko 40 ???!!! Krzyknijcie Chińczycy 100 bo jeszcze zarząd sie zgodzi i da te 40!
0
Malaga już wypięła poślady Madrytowi pewnie tak ale skoro mają dostać milion euro od Madrytu za mistrza (rozliczenie z Isco) to można ich zmotywować dając 5 mln :) albo 10 :) i wtedy caly ten wlasciciel bedzie mial guzik do gadania :) . I może powalczą. A na poważnie, to nie wierze w takie cuda, pisałem chyba ze 2 tyg temu. Tytuł straciliśmy w większosci przypadków przez lekceważenie rywala, dosłownie stojąc na boisku (Betis, Malaga) myśląc że piłkarze rywali sami sobie będą strzelać. Również sędziowie zrobili swoje (w mniejszym stopniu ale zrobili) .
0
Zainteresowani, kandydat... Dziesiątki nazwisk, Romeu, Verratti, Lemos, Couthino, Semedo, Bellerin, Davinson Sanchez, Vitolo, Olmo, Vinicius, Kyle Walker, Seri, Henrichs, Azpilicueta, T.Hernandez, . To tylko z maja, strach się bać ile nazwisk pojawi się tutaj jak przyjdzie sezon ogórkowy...
0
A ja jako kibic CHCĘ większego zaangażowania w meczach z takimi ogórkami jak Betis Deportivo czy Malaga. Na własne życzenie przegrana liga. Nie wierze że Madryt z kimś przegra w lidze w tych ostatnich 3 meczach.
1
A ja będę za Atletico :)
2
@ kamilos 1214 . Cyrk ??? My jestesmy karani zakazem transferów , różowi z madrytu nie. Messi oskarzony w sprawach finansowych (o ktorych trąbił cały świat) , z Ronaldo cisza (sprawe próbuje zamiesc sie pod dywan). Nasz mecz z PSG (madrycka prasa trąbi na cały świat o wałku) , i mecz w finale i gol Ramosa ze spalonego (cisza , no bo k..a kazdy moze sie mylic). Nie moge doczekac czasów jak Pique zostanie prezidente Barcelony !
0
OMG nie moge uwierzyć w to co przeczytałem :) . Aż takie kompleksy ? :) Domenek , zjedz ślimaka i żabe bo zaczynasz gwiazdorzyć :)
40
Mam juz swoje lata, ale po 6 golu skacząc z radości rozwaliłem lampe na suficie , a po ostatnim gwizdku popłakałem sie jak dzieciak. Ukochana żona powiedziała mi ze jestem nawiedzony... :) Chyba kazdy tak dzis miał :)
0
Domencośtam , obyś sie żabami udławił :)
1
Tak jest ! A skończy sie dwucyfrówką !
34
Karny dla różowych którego oczywiscie nie bylo to skandal. Gol na 2-3 równiez nie powinien byc uznany, był faul na pilkarzu gospodarzy w srodkowej strefie boiska (co pokazala powtorka) idzie kontra i 2-3 . Po kiego grzyba sie emocjonowac, lepiej niech od razu dadzą mistrza różowym z madrytu.