0

ostroo :D brawo VV!

0

oj, chyba karny był na Cescu ...

0

coś mi się wydaje, że długo nie wytrzymają z tym pressingiem... :p

0

a Milan z BATE 1-1 :d

0

@jackcyl
jesteś na meczu? :D

0

BAN!

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?